تلاش وزارت میراث فرهنگی در سال جدید/اثبات عدم شیوع کرونا در سفر
تلاش وزارت میراث فرهنگی در سال جدید/اثبات عدم شیوع کرونا در سفر

به گزارش خبرنگار مهر، ولی تیموری در پیام نوروزی خود در صفحه مجازی، نوشت: سال گذشته تمام تمرکز ما برای افزایش تاب آوری بود تا از یک طرف جلوی تعطیلی و رکود کامل فعالیت‌های گردشگری را بگیریم و از طرف دیگر با جلب کمک‌ها و حمایت‌های حداقلی بتوانیم نشاط و سرپایی را در عرصه گردشگری […]

به گزارش خبرنگار مهر، ولی تیموری در پیام نوروزی خود در صفحه مجازی، نوشت: سال گذشته تمام تمرکز ما برای افزایش تاب آوری بود تا از یک طرف جلوی تعطیلی و رکود کامل فعالیت‌های گردشگری را بگیریم و از طرف دیگر با جلب کمک‌ها و حمایت‌های حداقلی بتوانیم نشاط و سرپایی را در عرصه گردشگری داشته باشیم. امسال را متفاوت شروع کردیم و این بیانگر آن است که سال خوبی را داریم.

وی ادامه داد: تمرکز ما برعکس سال گذشته روی اعتماد سازی میان مسئولان و مقامات کشوری است تا بگوییم که گردشگری موجب شیوع ویروس کرونا نمی‌شود. این موضوع را باید در عمل نیز ثابت کنیم. باید مردم هم اعتماد کنند که گردشگری هیچ گونه مشکلی را برای سلامتی آنها ندارد و برعکس باعث ایجاد نشاط هم می‌شود و روند زندگی آنها به حالت طبیعی برمی گردد.

تیموری بیان کرد: تحریک تقاضا هم اقدام دیگر ماست. می‌توانیم تقاضاهایی که انباشه شده را در گردشگری داخلی و خارجی به کار بگیریم چون تقاضا برای سفر به کشور زیاد هست. در این رابطه برنامه‌های خوبی اندیشیده شده و از قبل آماده است تا با کم شدن بحران این برنامه‌ها را عملیاتی کنیم.