تماشای توپ‌های گل نشده فوتبال در «توی دروازه»
تماشای توپ‌های گل نشده فوتبال در «توی دروازه»

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی پروژه، برنامه طنز تلویزیونی «توی دروازه» با موضوع تاریخچه توپ‌های گل نشده فوتبال در ایام نوروز از آنتن شبکه امید پخش می‌شود. این برنامه با اجرای پرهام عمرانی در هر قسمت به مرور لحظاتی از بازی‌های مهم تاریخ فوتبال می‌پردازد و لحظه‌هایی که به هنگام تماشای […]

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی پروژه، برنامه طنز تلویزیونی «توی دروازه» با موضوع تاریخچه توپ‌های گل نشده فوتبال در ایام نوروز از آنتن شبکه امید پخش می‌شود.

این برنامه با اجرای پرهام عمرانی در هر قسمت به مرور لحظاتی از بازی‌های مهم تاریخ فوتبال می‌پردازد و لحظه‌هایی که به هنگام تماشای فوتبال از گل نشدن آن حرص خورده‌ایم. در این برنامه قرار است به این لحظات بخندیم. همچنین در بخش نمایشی برنامه با قصه‌ باشگاهی همراه می‌شویم که بازیکنان تیم آن نمی‌توانند گل بزنند و در هر برنامه با بخش‌های مختلف این باشگاه و روایت افراد تیم همراه خواهیم بود.

امید ماهر، امید مصباحی، پروا آقاجانی، سارا فردوسی، سیاوش ناظم و امیر محمد رفیع خواه بازیگران این برنامه هستند.

برنامه «توی دروازه» به تهیه کنندگی سید احسان حسینی و کارگردانی سید احسان حسینی و نفیسه ثابت قدم در ایام نوروز هر روز ساعت ۱۷:۳۰ پخش می‌شود. علاقه‌مندان بازپخش آن را هر شب ساعت ۲۳:۱۵ از شبکه امید می‌توانند شاهد باشند.

منبع