تمجید رسانه انگلیسی از مهاجم ایران بعد از بازی با فنرباغچه
تمجید رسانه انگلیسی از مهاجم ایران بعد از بازی با فنرباغچه

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال هال سیتی که یک مالک ترکیه‌ای دارد، برای برپایی یک اردوی آماده سازی راهی ترکیه شده است. این تیم روز گذشته در دیداری تدارکاتی به مصاف فنرباغچه رفت و با نتیجه ۲ بر صفر شکست خورد. این مسابقه برای اللهیار صیادمنش مهاجم ایرانی هال سیتی یک دیدار ویژه بود […]

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال هال سیتی که یک مالک ترکیه‌ای دارد، برای برپایی یک اردوی آماده سازی راهی ترکیه شده است. این تیم روز گذشته در دیداری تدارکاتی به مصاف فنرباغچه رفت و با نتیجه ۲ بر صفر شکست خورد.

این مسابقه برای اللهیار صیادمنش مهاجم ایرانی هال سیتی یک دیدار ویژه بود چرا که صیادمنش تحت قرارداد فنرباغچه بود و اخیراً با امضای قراردادی دائمی و قطعی به مدت ۴ سال، به هال سیتی پیوسته است.

صیادمنش در این مسابقه در ترکیب هال سیتی به میدان رفت و باوجود اینکه موفق به گلزنی نشد اما عملکردش یک رسانه انگلیسی را تحت تاثیر قرار داد.

سایت hulldailymail به ارزیابی نمایش بازیکنان هال سیتی پرداخت و با اشاره به فرصت‌هایی که صیادمنش در این مسابقه داشت، نوشت: «تماشای بازی صیادمنش لذت بخش است. تمایل او به کار سخت چشمگیر است و اگر بازیکنان مناسبی در کنارش باشند، یک تهدید واقعی -برای حریف- خواهد بود.»

منبع