تمجید عمران خان از رئیس حزب مجلس وحدت مسلمین پاکستان
تمجید عمران خان از رئیس حزب مجلس وحدت مسلمین پاکستان

به گزارش خبرگزاری مهر، «عمران خان» نخست وزیر پیشین پاکستان در شبکه اجتماعی نوشت: تشکر می‌کنیم از حجت الاسلام والمسلمین ناصر عباس جعفری که به کمپین “سلول‌های زندان را با زندانیان پر کنید” می‌پیوندد. پیش از این وزیر قانون دولت عمران خان هم از تصمیم حجت الاسلام والمسلمین ناصر عباس جعفری تمجید کرده و نوشت: […]

به گزارش خبرگزاری مهر، «عمران خان» نخست وزیر پیشین پاکستان در شبکه اجتماعی نوشت: تشکر می‌کنیم از حجت الاسلام والمسلمین ناصر عباس جعفری که به کمپین “سلول‌های زندان را با زندانیان پر کنید” می‌پیوندد.
پیش از این وزیر قانون دولت عمران خان هم از تصمیم حجت الاسلام والمسلمین ناصر عباس جعفری تمجید کرده و نوشت: از رئیس مجلس وحدت مسلمین پاکستان تشکر می‌کنیم وی اثبات کرد که پیرو دین حق است.
حجت الاسلام والمسلمین ناصر عباس جعفری رئیس حزب مجلس وحدت مسلمین پاکستان برای همبستگی با عمران خان امروز خودش را به همراه جمعی از اعضای حزبش داوطلبانه تسلیم پلیس خواهند کرد تا به کمپین “سلول‌های زندان را با زندانیان پر کنید” بپیوندند.
پیش از این وزیر خارجه و وزیر دارایی دولت عمران خان و رهبران حزب ارشد تحریک انصاف خودشان را داوطلبانه تسلیم پلیس کرده و راهی زندان شدند.
قابل ذکر است این اعتراض بخشی از تازه‌ترین کمپین عمران خان، نخست‌وزیر پیشین پاکستان است که به عنوان راهی برای تحت فشار قرار دادن دولت اسلام‌آباد برای برگزاری انتخابات زودهنگام، تحت عنوان «سلول‌های زندان را با زندانیان پر کنید» نامگذاری شده است.