تمجید ویژه زیدان و گواردیولا از بنزما
تمجید ویژه زیدان و گواردیولا از بنزما

به گزارش خبرگزاری تسنیم، برنامه تلویزیونی «تله فوت» از شبکه «TF1» فرانسه با پخش مستندی درباره کریم بنزما مهاجم فرانسوی رئال مادرید، نظر اسطوره‌های فوتبال از جمله زین‌الدین زیدان و پپ گواردیولا را در خصوص او جویا شده‌اند. این مهاجم 34 ساله این فصل روی فرم و شکل خوبی است و در 40 بازی آمار […]

به گزارش خبرگزاری تسنیم، برنامه تلویزیونی «تله فوت» از شبکه «TF1» فرانسه با پخش مستندی درباره کریم بنزما مهاجم فرانسوی رئال مادرید، نظر اسطوره‌های فوتبال از جمله زین‌الدین زیدان و پپ گواردیولا را در خصوص او جویا شده‌اند. این مهاجم 34 ساله این فصل روی فرم و شکل خوبی است و در 40 بازی آمار 39 گل‌زده و 13 پاس‌گل را از خود برجای گذاشته است.

زین‌الدین زیدان که سابقه مربیگری بنزما در رئال مادرید را دارد، گفت: تمرین و تماشای کریم بنزما نه‌تنها در مسابقات، بلکه در تمرینات برای من افتخار بزرگی بود. کاری که او در حال حاضر انجام می‌دهد، شگفت‌انگیز است.

پپ گواردیولا سرمربی منچسترسیتی هم اظهار داشت: دوران حرفه‌ای کریم خود گویا همه چیز است. او بیش از 10 فصل می‌شود که برای رئال مادرید بازی می‌کند. وقتی مهاجمی این‌قدر طولانی در رئال مادرید بازی می‌کند، این بدین معناست که چیزی خاص در او وجود دارد. من واقعاً تحت‌تأثیر کاری که بنزما در طول دوران حرفه‌ای‌اش انجام داده، قرار گرفته‌ام.

کلود ماکلله هافبک پیشین تیم ملی فرانسه و رئال مادرید نیز درباره مهاجم فرانسوی کهکشانی‌ها گفت: بنزما می‌دانست چگونه از نظر روحی قوی باشد، چون همیشه مقابل باشگاه‌های بزرگ در رقابت است. او استعداد بالایی دارد.

کریستین کارمبئو هافبک پیشین تیم ملی فرانسه و رئال مادرید هم تأکید کرد: بنزما فصل استثنایی را پشت‌سر می‌گذارد، او می‌خواهد همیشه در اوج باشد. کریم استعداد بالایی دارد و چیزی که ارائه می‌دهد مرا شگفت‌زده می‌کند.

بنزما در این مستند درباره کاپیتانی رئال مادرید گفت: بستن بازوبند کاپیتانی رئال مادرید به بازویم، به من انگیزه می‌دهد تا توان بیشتری را به کار ببندم. شما باید در زمین الگو باشید و این چیزی است که از جوانی دوست داشتم. بستن بازوبند کاپیتانی استثنایی است و به من هم انگیزه می‌دهد.

انتهای پیام/

منبع