توافق خوب یعنی خارج شدن سپاه از لیست گروه های تروریستی
توافق خوب یعنی خارج شدن سپاه از لیست گروه های تروریستی

به گزارش ایسنا، ابراهیم رضایی با اشاره به مذاکرات وین در مطلبی در صفحه توییتر خود نوشت: «توافق خوب‬⁩ توافقی است که در نتیجه آن، سپاه از لیست گروه‌های تروریستی و نیز تحریم خارج شده باشد.» همچنین رضایی در توییت دیگری با اشاره به سفر رافائل گروسی مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی نوشت:  […]

به گزارش ایسنا، ابراهیم رضایی با اشاره به مذاکرات وین در مطلبی در صفحه توییتر خود نوشت:

«توافق خوب‬⁩ توافقی است که در نتیجه آن، سپاه از لیست گروه‌های تروریستی و نیز تحریم خارج شده باشد.»

همچنین رضایی در توییت دیگری با اشاره به سفر رافائل گروسی مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی نوشت: 

«ما در مذاکرات با ۳ ضلع مواجهیم: صهیونیست‌ها مسئول خرابکاری و ترور، آمریکایی‌ها مدیر فشار و مذاکره همزمان، آژانس و آقای گروسی هم متولی خوراک‌دهی و جوسازی رسانه‌ای علیه ایران.

گروسی باید تکلیفش را مشخص کند؛ می‌خواهد ناظر بی‌طرف باشد یا عروسک خیمه‌شب‌بازی آمریکایی‌ها و صهیونیست‌ها؟»

به گزارش ایسنا، طبق اعلام محمدرضا غائبی سرپرست نمایندگی ایران در وین ، بر اساس توافق به عمل آمده رافائل گروسی مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی و هیات همراه شنبه هفته آینده به تهران سفر خواهد کرد؛ گروسی در جریان این سفر ضمن ملاقات با مقامات ذیربط کشورمان، در خصوص تداوم همکاری های فنی بین ایران و آژانس به رایزنی خواهد پرداخت.

همچنین مذاکرات بر سر بازگشت همه طرف‌ها به برجام از سه ماه پیش از سر گرفته شده و اکنون رایزنی‌ها به مرحله نهایی خود رسیده است. علی باقری، نماینده ایران در مذاکرات، روز دوشنبه پس از چند روز تنفس و مشورت در تهران به وین بازگشت. مذاکرات به نقاط کلیدی و اساسی رسیده است که نیازمند اراده واقعی طرف مقابل برای حل و فصل آنهاست.

انتهای پیام

منبع