توجه ویژه به جهاددانشگاهی در برنامه توسعه هفتم و بودجه ۱۴۰۲
توجه ویژه به جهاددانشگاهی در برنامه توسعه هفتم و بودجه ۱۴۰۲

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از جهاددانشگاهی، دکتر اقبال شاکری خود را از نیروهای اولیه جهاددانشگاهی دانست و گفت: به توانمندی جهاددانشگاهی در حوزه‌های مورد نیاز کشور به‌ویژه حوزه فناوری و فعالیت آن در راستای برطرف کردن این نیازها اعتقاد بسیار راسخی دارم. نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مشاهده […]

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از جهاددانشگاهی، دکتر اقبال شاکری خود را از نیروهای اولیه جهاددانشگاهی دانست و گفت: به توانمندی جهاددانشگاهی در حوزه‌های مورد نیاز کشور به‌ویژه حوزه فناوری و فعالیت آن در راستای برطرف کردن این نیازها اعتقاد بسیار راسخی دارم.
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مشاهده کارهای جهاددانشگاهی در چند بخش اقتصادی اظهار کرد: با مشاهده این کارها و دستاوردها متوجه شدم این نهاد قابلیت‌های بسیار گسترده‌ای دارد و مسولان اعم از دستگاه‌های اجرایی و نهادهای سیاست‌گذار مانند معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، وزارت علوم و سازمان برنامه‌وبودجه باید از این نهاد ارزشمند دانشگاهی و فناورانه حمایت کنند.
شاکری با تاکید بر این‌که هر جا از این نهاد حمایت شده توانسته است نیازها را برطرف کند، گفت: تنها نگرانی من تعلل دستگاه‌های اجرایی است که قرار است این خدمات به آن‌ها ارایه شود. این موضوع قدری آزار دهنده است.
نماینده مردم تهران در مجلس تصریح کرد: بنا داریم در مجلس شورای اسلامی با ارتباطات وجلسات با نهادهای مخاطب و مصرف کننده این تولیدات، تولیدات جهاددانشگاهی را به مرحله استفاده برسانیم.
وی بیان کرد: در مجلس در بودجه ۱۴۰۲ و برنامه توسعه هفتم جایی را برای جهاددانشگاهی در نظر خواهیم گرفت و کمک میکنیم تا این نهاد در عرصه قانون‌گذاری و به‌ویژه بودجه‌ای و توسعه‌ای کشور دیده شود.