توکلی: هجمه ایجادشده درباره قرارداد بازیکنان منصفانه نیست/ دوست نداشتم از مس جدا شوم
توکلی: هجمه ایجادشده درباره قرارداد بازیکنان منصفانه نیست/ دوست نداشتم از مس جدا شوم

شاهین توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره ادامه همکاری با مس آنهم در شرایطی که تصمیم به جدایی گرفته بود، گفت: واقعیت این است که من اصلاً دوست نداشتم از مس جدا شوم و از همان ابتدا هدفم این بود که فصل بعد هم به دلیل شرایط خوب مدیریتی و کادر فنی، […]

شاهین توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره ادامه همکاری با مس آنهم در شرایطی که تصمیم به جدایی گرفته بود، گفت: واقعیت این است که من اصلاً دوست نداشتم از مس جدا شوم و از همان ابتدا هدفم این بود که فصل بعد هم به دلیل شرایط خوب مدیریتی و کادر فنی، در این تیم بمانم. تنها بحثی که وجود داشت مبلغ قراردادم بود که واقعاً این مبلغ پایین بود به همین دلیل با باشگاه صحبت کردم که در جلسه اول به توافق نرسیدیم. با این حال من صبر کردم و این در حالی است که چند پیشنهاد خوب هم داشتم. در نهایت مبلغ قراردادم کمی بیشتر شد و خوشحالم که در مس ماندم. من دوست نداشتم از این تیم جدا شوم، در ضمن پیشنهادهایی که داشتم از لحاظ مالی کمی بیشتر از مس بود. 

 

وی در واکنش به برخی انتقادها از مبالغ قرارداد بازیکنان تصریح کرد: فقط شش هفت تیم در لیگ برتر هستند که به بازیکنان دستمزد نسبتاً بالایی می‌دهند، ولی همین دستمزد در قیاس با فوتبال کشورهایی چون کره جنوبی، ژاپن، عربستان، چین، قطر و امارات پایین است و اروپا هم جای خودش را دارد. در فوتبال ایران اینطور نیست که همه بازیکنان پول زیاد بگیرند، در ضمن یک فوتبالیست در خوش‌بینانه‌ترین حالت می‌تواند 10 سال بازی کند. من معتقدم هجمه ایجادشده در مورد قرارداد بازیکنان منصفانه نیست.

مدافع میانی تیم فوتبال مس رفسنجان در مورد شرایط این تیم برای فصل بعد اظهار داشت: ما تیم خوبی داریم و با صلاحدید کادر فنی چند بازیکن خوب هم به تیم اضافه شدند. اطمینان دارم که فصل آینده نسبت به فصل قبل نتایج بهتری خواهیم گرفت، چون شاکله تیم حفظ شده است و بازیکنان خوبی به تیم اضافه شده‌اند.

 

انتهای پیام/

منبع