تکریم ارباب رجوع و پاسخگویی به مراجعان باید در اولویت باشد
تکریم ارباب رجوع و پاسخگویی به مراجعان باید در اولویت باشد

به گزارش خبرگزاری مهر، علی القاصی دادستان عمومی و انقلاب تهران به صورت از پیش اعلام نشده از برخی از شعبه‌های کشیک دادسراهای تهران از جمله دادسراهای نواحی ۱، ۲، ۳، ۵، ۲۷، ۳۴، ۱۲، ۱۴ و ۱۶ در ایام نوروز بازدید کرد. وی ضمن تبریک فرارسیدن سال نو و عرض خداقوت به همکاران قضائی، […]

به گزارش خبرگزاری مهر، علی القاصی دادستان عمومی و انقلاب تهران به صورت از پیش اعلام نشده از برخی از شعبه‌های کشیک دادسراهای تهران از جمله دادسراهای نواحی ۱، ۲، ۳، ۵، ۲۷، ۳۴، ۱۲، ۱۴ و ۱۶ در ایام نوروز بازدید کرد.

وی ضمن تبریک فرارسیدن سال نو و عرض خداقوت به همکاران قضائی، وضعیت موجود در این واحدهای قضائی و نحوه رسیدگی به امور مراجعان را مورد ارزیابی قرار داد.

در این بازدید سرزده، دادستان تهران در دیدار و گفتگو با برخی از مراجعین، دستورات قضائی لازم را برای حل مشکلات آن‌ها صادر کرد.

دادستان تهران در این بازدید با تاکید بر رعایت تکریم ارباب رجوع و پاسخگویی به مراجعان گفت: این امر به عنوان یک اولویت در دستور کار دادستانی تهران است.

القاصی ضمن تبریک سال نو و خداقوت به قضات کشیک بر هم افزایی و همکاری قضات و کارکنان مجموعه در راستای ارائه هر چه بهتر خدمات قضائی به مراجعان و اجرای دقیق تکالیف قانونی تأکید کرد.