تیراندازی در فلوریدا آمریکا/ 3 نفر کشته شدند
تیراندازی در فلوریدا آمریکا/ 3 نفر کشته شدند

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از شبکه تلویزیونی سی‌ان‌ان، در حادثه تیراندازی در منطقه «رویال پام بیچ» ایالت فلوریدا واقع در آمریکا، ۲ نفر کشته شدند. بر اساس اعلام این شبکه تلویزیونی، کشته شدگانِ این حادثه یک کودک یک ساله و مادر بزرگ وی هستند. پلیس فلوریدا در این باره اعلام کرد که در […]

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از شبکه تلویزیونی سی‌ان‌ان، در حادثه تیراندازی در منطقه «رویال پام بیچ» ایالت فلوریدا واقع در آمریکا، ۲ نفر کشته شدند.

بر اساس اعلام این شبکه تلویزیونی، کشته شدگانِ این حادثه یک کودک یک ساله و مادر بزرگ وی هستند.

پلیس فلوریدا در این باره اعلام کرد که در بررسی های آتی مشخص شد ضارب نیز کشته شده است؛ اما نسبت ضارب با مقتولین این حادثه تا کنون مشخص نشده است.

این حادثه نیمه شب گذشته (به وقت محلی) روی داده است.

به گزارش مهر، در حالی که روزانه خبرهای متعددی در خصوص تیراندازی در آمریکا و آمار بالای جان باختگان در این حوادث منتشر می‌شود؛ اما لابی قدرتمند سلاح در آمریکا اجازه نمی‌دهد که قانونی در خصوص اعمال محدودیت برای در اختیار داشتن سلاح در این کشور تصویب شود.

در دسترس بودن سلاح گرم در آمریکا و فروش انواع مختلف آن در فروشگاه‌ها سبب شده تا اغلب مردم سلاح گرم در اختیار داشته باشند به همین دلیل آمار قتل در این کشور با استفاده از سلاح گرم بسیار بالا است.

این وضعیت رفته رفته تبدیل به یک بحران شده به طوری که تیراندازی در آمریکا به سوی مردم بی دفاع تبدیل به موضوعی همیشگی شده و سالانه هزاران نفر در این کشور بر اثر اصابت گلوله کشته می‌شوند.