تیزر رسمی فیلم سینمایی «بی‌مادر» منتشر شد
تیزر رسمی فیلم سینمایی «بی‌مادر» منتشر شد

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی پروژه، در آستانه اکران فیلم سینمایی «بی‌مادر» به کارگردانی سید مرتضی فاطمی، تهیه کنندگی محمدرضا مصباح و علی اوجی، تیزر این فیلم سینمایی که ساخت آن برعهده کیومرث بیک زند است، رونمایی شد. در خلاصه داستان «بی‌مادر» آمده است: “زندگی آرام امیرعلی و همسرش با پا […]

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی پروژه، در آستانه اکران فیلم سینمایی «بی‌مادر» به کارگردانی سید مرتضی فاطمی، تهیه کنندگی محمدرضا مصباح و علی اوجی، تیزر این فیلم سینمایی که ساخت آن برعهده کیومرث بیک زند است، رونمایی شد.

در خلاصه داستان «بی‌مادر» آمده است: “زندگی آرام امیرعلی و همسرش با پا فشاری یکی از آنها روی یک تصمیم‌، ناخواسته وارد آزمایش‌ها، دو راهی‌ها و مخاطرات اخلاقی پیچیده‌ای می‌شود. انسان چیزی را به دست نمی‌آورد، مگر اینکه چیزهایی را از دست بدهد و هر تصمیمی بهایی دارد که باید پرداخته شود …

بازیگران «بی‌مادر» عبارتند از امیر آقایی، میترا حجار، پژمان جمشیدی، پردیس پورعابدینی، علی اوجی، سارا محمدی، بیتا عزیزاوقلو، شیرین ضابطیان و فاطمه میرزایی.

«بی‌مادر» درامی اجتماعی است که با سرمایه گذاری صالح موذن زاده، در «کانون فیلم نسیم» تولید شده و در بخش مسابقه چهلمین جشنواره فیلم فجر رونمایی خواهد شد.

تیزر نمایش را اینجا ببینید.

منبع