تیم ملی هندبال ایران در تورنمنت چهارجانبه شرکت می‌کند
تیم ملی هندبال ایران در تورنمنت چهارجانبه شرکت می‌کند

به گزارش خبرنگار مهر، تیم ملی هندبال مردان ایران بامداد سه‌شنبه ۱۳ دی‌ماه راهی لهستان خواهد شد تا پیش از حضور رقابت‌های قهرمانی جهان در یک تورنمنت چهارجانبه حضور پیدا کند و یک دیدار تدارکاتی را نیز برگزار خواهد کرد. ملی‌پوشان ایران در تورنمنت چهارجانبه به میزبانی لهستان روز ۱۴ دی ماه از ساعت ۱۷ […]

به گزارش خبرنگار مهر، تیم ملی هندبال مردان ایران بامداد سه‌شنبه ۱۳ دی‌ماه راهی لهستان خواهد شد تا پیش از حضور رقابت‌های قهرمانی جهان در یک تورنمنت چهارجانبه حضور پیدا کند و یک دیدار تدارکاتی را نیز برگزار خواهد کرد.
ملی‌پوشان ایران در تورنمنت چهارجانبه به میزبانی لهستان روز ۱۴ دی ماه از ساعت ۱۷ به مصاف میزبان خواهند رفت، در دومین دیدار ۱۵ دی ماه از ساعت ۱۹:۳۰ با تیم ملی بلژیک دیدار خواهند کرد و در آخرین دیدار ۱۶ دی ماه از ساعت ۱۷ برابر مراکش صف‌آرایی می‌کنند.
همچنین تیم ملی هندبال مردان ایران در یک دیدار دوستانه ۱۸ دی ماه از ساعت ۱۷ به مصاف کره جنوبی می‌رود.
*برنامه تیم ملی هندبال مردان ایران در تورنمنت لهستان:
۱۴ دی ماه : ایران – لهستان ساعت ۱۷:۰۰۱۵ دی ماه: ایران – بلژیک ساعت ۱۹:۳۰۱۶ دی ماه: ایران – مراکش ساعت ۱۷:۰۰۱۸ دی ماه: ایران – کره جنوبی ساعت ۱۷:۰۰
تیم ملی هندبال مردان در گروه A این مسابقات با شیلی، مونته‌نگرو و اسپانیا همگروه است. بیست و هشتمین دوره مسابقات قهرمانی مردان جهان از ۱۱ تا ۲۹ ژانویه (۲۱ دی تا ۹ بهمن ۱۴۰۱) به میزبانی مشترک سوئد و لهستان انجام می‌شود.