تیم ملی کاراته سه شنبه راهی استانبول می‌شود/ ملی پوشان تست دادند
تیم ملی کاراته سه شنبه راهی استانبول می‌شود/ ملی پوشان تست دادند

به گزارش مهر، نخستین دوره رقابتهای لیگ جهانی کاراته جمعه هفته جاری به میزبانی ترکیه در شهر استانبول برگزار خواهد شد. در این دوره ۵۸۳ کاراته کا از ۷۲ کشور به مدت سه روز به رقابت خواهند پرداخت؛ مسابقاتی که امتیاز آن برای کسب سهمیه منظور نخواهد شد، ولی به جهت دوری یک ساله کاراته […]

به گزارش مهر، نخستین دوره رقابتهای لیگ جهانی کاراته جمعه هفته جاری به میزبانی ترکیه در شهر استانبول برگزار خواهد شد. در این دوره ۵۸۳ کاراته کا از ۷۲ کشور به مدت سه روز به رقابت خواهند پرداخت؛ مسابقاتی که امتیاز آن برای کسب سهمیه منظور نخواهد شد، ولی به جهت دوری یک ساله کاراته کاها از تاتامی مسابقات و آمادگی برای شرکت در مسابقات مهم کاراته وان مراکش از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است.

اما تیم ملی کاراته ایران با ترکیب سارا بهمن یار، طراوت خاکسار، شیما آل سعدی، رزیتا علیپور، فاطمه صادقی، مهسا افسانه، نگین باقری، ذبیح الله پورشیب، امیرمهدیزاده، بهمن عسگری، سجاد گنج زاده، علی اصغر آسیابری و صالح اباذری ساعت ۶:۵۰ دقیقه صبح فردا سه شنبه تهران را به مقصد استانبول ترک خواهد کرد. به همین دلیل و طبق قانون پروازی که می‌بایست ۷۲ ساعت قبل از پرواز تست کرونا انجام شود، ملی پوشان ایران دیروز تست دادند.

طبق برنامه جمعه ۲۲ اسفندماه رقابتهای اوزان ۶۰-، ۶۷ و ۷۵- کیلوگرم مردان، ۵۰- و ۵۵- کیلوگرم زنان، کاتای انفرادی زنان و کاتای تیمی مردان برگزار خواهد شد.

شنبه ۲۳ اسفندماه در روز دوم کاتای انفرادی مردان، کاتای تیمی زنان، کومیته اوزان ۸۴- و ۸۴+ کیلوگرم مردان، ۶۱-، ۶۸- و ۶۸+ کیلوگرم زنان به روی تاتامی می‌روند. یکشنبه ۲۴ اسفندماه نیز با برگزاری رقابتهای رده بندی و نهایی مسابقات به پایان خواهد رسید.

تیم ملی کاراته ایران دوشنبه ۲۵ اسفندماه نیز به تهران باز می‌گردد.