تیکدری: اجازه نداشتم با تیمی مذاکره کنم/ امسال هدف‌های بزرگی داریم
تیکدری: اجازه نداشتم با تیمی مذاکره کنم/ امسال هدف‌های بزرگی داریم

مهدی تیکدری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره آخرین وضعیت تیمش در فاصله کمتر از سه هفته مانده به شروع مسابقات لیگ برتر گفت: شرایط تیم ما خوب است. چند روز در سیرجان بودیم و دوباره به تهران برگشتیم تا تمرینات را ادامه دهیم. در این مدت هم تمرینات پرفشاری را انجام دادیم […]

مهدی تیکدری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره آخرین وضعیت تیمش در فاصله کمتر از سه هفته مانده به شروع مسابقات لیگ برتر گفت: شرایط تیم ما خوب است. چند روز در سیرجان بودیم و دوباره به تهران برگشتیم تا تمرینات را ادامه دهیم. در این مدت هم تمرینات پرفشاری را انجام دادیم تا از لحاظ بدنی آماده شویم. از طرفی انجام بازی‌های دوستانه هم به ما کمک می‌کند تا برای شروع فصل جدید هماهنگ‌تر شویم.

وی در پاسخ به این پرسش که «آیا گل‌گهر نسبت به فصل گذشته قوی‌تر خواهد بود؟»، تصریح کرد: شاکله اصلی تیم ما حفظ شد و از طرفی چند بازیکن خوب هم با نظر سرمربی به تیم اضافه شدند. پارسال هم تیم خوبی داشتیم و اگر هفت امتیاز کسر نمی‌شد قطعاً جایگاه بهتری به‌دست می‌آوردیم، ولی امسال هدف‌های بزرگی داریم و باید از همان شروع لیگ خوب نتیجه بگیریم تا در بین مدعیان قهرمانی باشیم.

هافبک تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان که گفته می‌شد بعد از اتمام فصل با چند پیشنهاد مواجه شده بود، در مورد ماندن در گل‌گهر تصریح کرد: من با باشگاه گل‌گهر قرارداد دارم و اجازه هم نداشتم با تیمی مذاکره کنم. از اینکه در گل‌گهر هستم احساس خوبی دارم و تلاش می‌کنم تا در فصل جدید بهترین عملکرد ممکن را داشته باشم.

 

انتهای پیام/

منبع