ثبت سومین برد برای تیم ملی والیبال نشسته بانوان با غلبه بر میزبان
ثبت سومین برد برای تیم ملی والیبال نشسته بانوان با غلبه بر میزبان

به گزارش خبرنگار مهر، در ادامه مسابقات والیبال نشسته قهرمانی جهان که در سارایوو بوسنی جریان دارد، امروز پنجشنبه تیم ملی والیبال نشسته بانوان ایران به مصاف میزبان رقابت ها رفت و با نتیجه ۳ بر صفر صاحب برتری شد. ملی پوشان والیبال نشسته ایران با نتایج ۲۵ بر ۱۲، ۲۵ بر ۹ و ۲۵ […]

به گزارش خبرنگار مهر، در ادامه مسابقات والیبال نشسته قهرمانی جهان که در سارایوو بوسنی جریان دارد، امروز پنجشنبه تیم ملی والیبال نشسته بانوان ایران به مصاف میزبان رقابت ها رفت و با نتیجه ۳ بر صفر صاحب برتری شد.
ملی پوشان والیبال نشسته ایران با نتایج ۲۵ بر ۱۲، ۲۵ بر ۹ و ۲۵ بر ۱۳ صاحب برتری شدند.
دیدار برابر بوسنی در مرحله تعیین رده بندی تیم های نهم تا سیزدهم رقابت های والیبال نشسته قهرمانی جهان برگزار شد. پیش از و در چارچوب این مرحله، تیم ایران برابر لهستان و فنلاند صاحب برتری شده بود.
پیروزی برابر بوسنی سومین برد تیم ملی والیبال نشسته بانوان ایران در مسابقات قهرمانی جهان بود. این تیم در مرحله مقدماتی برابر آمریکا، اسلوونی و کانادا و در مرحله یک هشتم برابر اوکراین متحمل شکست شده بود.
آخرین دیدار تیم ملی والیبال نشسته بانوان ایران در مسابقات قهرمانی جهان شامگاه پنجشنبه برابر مجارستان برگزار می شود.
رقابت های والیبال نشسته قهرمانی جهان فردا جمعه با برگزاری دیدارهای نهایی هر دو بخش مردان و بانوان در بوسنی به پایان می رسد. دو تیم برتر این رقابت ها در هر بخش صاحب سهمیه پارالمپیک می شوند.
تیم ملی والیبال نشسته مردان ایران شامگاه چهارشنبه با صعود به فینال مسابقات قهرمانی جهان صاحب سهمیه پارالمپیک شد.