ثبت ۱۸ هزار و ۸۰۰ مأموریت طی هفته گذشته در مرکز اورژانس تهران
ثبت ۱۸ هزار و ۸۰۰ مأموریت طی هفته گذشته در مرکز اورژانس تهران

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی مرکز اورژانس تهران؛ یحیی صالح طبری رئیس مرکز اورژانس تهران؛ در ارتباط با حوادث هفته گذشته (۱۱ الی ۱۸ آذرماه ۱۴۰۱) اظهار داشت: طی این مدت در مجموع ۱۸۸۶۱ مأموریت در مرکز ارتباطات ۱۱۵ اورژانس تهران (دیسپچ) ثبت شد که در پی این مأموریت‌ها ۴۵۳۱ نفر […]

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی مرکز اورژانس تهران؛ یحیی صالح طبری رئیس مرکز اورژانس تهران؛ در ارتباط با حوادث هفته گذشته (۱۱ الی ۱۸ آذرماه ۱۴۰۱) اظهار داشت: طی این مدت در مجموع ۱۸۸۶۱ مأموریت در مرکز ارتباطات ۱۱۵ اورژانس تهران (دیسپچ) ثبت شد که در پی این مأموریت‌ها ۴۵۳۱ نفر به مراکز درمانی انتقال یافتند و ۱۴۳۳۰ مورد نیز در محل از خدمات اورژانس استفاده کردند.
وی گفت: در این مدت ۴۶۹۹۴ تماس با مرکز دیسپچ اورژانس تهران برقرار شد که از این تعداد متأسفانه ۳۰۸۰ تماس‌های مزاحم با این مرکز بوده است.
صالح طبری افزود: از مجموع مأموریت‌های ثبت شده طی هفته گذشته، ۲۴۱۹ مورد حوادث ترافیکی و ۱۶۴۴۲ مورد حوادث غیرترافیکی بوده است. در این بازده زمانی ۹۲ نفر نیز دچار مسمومیت با گاز منواکسیدکربن شدند که متأسفانه این آمار نسبت به هفته گذشته افزایش یافته است.
صالح طبری در ادامه افزود: طی هفته گذشته، اورژانس هوایی یک سورتی پرواز داشته است.
رئیس اورژانس تهران گفت: ۲ مورد تصادف خاور و پراید با ۳ مصدوم و ۲ فوتی و تصادف پراید و مانع با ۲ مصدوم و ۲ فوتی از جمله حوادث هفته قبل بوده‌اند.