جانشین نکونام برای بازی مقابل الهلال مشخص شد
جانشین نکونام برای بازی مقابل الهلال مشخص شد

به گزارش خبرنگار مهر، جواد نکونام سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان ایران که در پایان بازی با الفیصلی عربستان در لیگ قهرمانان آسیا از سمت خود استعفا کرده بود، شب گذشته به یکباره اردوی این تیم در قطر را ترک کرد و به تهران بازگشت. این اتفاق در شرایطی رخ داد که فولاد از ساعت […]

به گزارش خبرنگار مهر، جواد نکونام سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان ایران که در پایان بازی با الفیصلی عربستان در لیگ قهرمانان آسیا از سمت خود استعفا کرده بود، شب گذشته به یکباره اردوی این تیم در قطر را ترک کرد و به تهران بازگشت.
این اتفاق در شرایطی رخ داد که فولاد از ساعت ۲۱:۳۰ فردا پنجشنبه باید در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف الهلال عربستان برود.
باشگاه فولاد پس از استعفای نکونام ابتدا با این درخواست او مخالفت کرد اما پس از آنکه سرمربی فولاد به تهران بازگشت، امروز با انتشار بیانیه‌ای با انتقاد از نکونام، با استعفای او موافقت کرد.
گفته می‌شود حمید رجبی دستیار نکونام که در حال حاضر با تیم فولاد در قطر حضور دارد، هدایت این تیم را در بازی با الهلال بر عهده خواهد داشت و پس از بازگشت این تیم از قطر، سرمربی جدید تیم معرفی خواهد شد.