• امروز : جمعه - ۳۱ شهریور - ۱۴۰۲
  • برابر با : Friday - 22 September - 2023

جایگاه جدید تکواندوکاران ایران در رنکینگ جهانی مشخص شد

  • 20 خرداد 1402 - 19:53
جایگاه جدید تکواندوکاران ایران در رنکینگ جهانی مشخص شد

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، سایت رسمی فدراسیون جهانی تکواندو رنکینگ المپیکی ماه ژوئن ۲۰۲۳ را منتشر کرد که ثبت امتیازات تورنمنت های بین المللی از جمله جام ریاست فدراسیون جهانی ترکیه و فجیره امارات موجب صعود تکواندوکاران کشورمان شد. گفتنی است هنوز امتیازات رقابت های جهانی باکو ۲۰۲۳ ثبت نشده است.
در وزن ۵۸- کیلوگرم گروه آقایان، ابوالفضل زندی با کسب ۱۲۲.۰۰ امتیاز و ۳ پله صعود در جایگاه ۲۱ جهان ایستاد. در همین وزن مهدی حاجی موسائی با ۱۱۱.۵۴ امتیاز و ۲ پله صعود به جایگاه ۲۸ رسید.
در وزن ۶۸- کیلوگرم، رضا کلهر با وجود دوری از میادین با کسب ۱۵۲.۱۲ امتیاز و یک پله صعود در جایگاه ۱۴ قرار دارد و متین رضایی با کسب ۱۱۵.۱۶ امتیاز و ۳ پله صعود در رده سی و دوم ایستاده است. دانیال بزرگی نیز با کسب ۸۹.۹۰ و ۳ پله صعود در چهل و یکم قرار گرفت.
در وزن ۸۰- کیلوگرم، مهران برخورداری با ۱۲۷.۲۰ امتیازو یک پله صعود در رده ۲۱ ایستاد؛ میرهاشم حسینی با کسب ۹۰.۴۰ امتیاز و جهش ۳ پله ای به رده سی و سوم رفت. امیرمحمد بخشی نیز با کسب ۸۹.۹۴ امتیاز در رده ۳۴ جای گرفت.
در وزن ۸۰+ کیلوگرم، سجاد مردانی کاپیتان تیم ملی آقایان که به دلیل مصدومیت مدتی است از شرایط تمرین دور است با ۱۳۵.۸۸ امتیاز در جایگاه نوزدهم قرار گرفت. ابوالفضل عباسی با کسب ۱۲۵.۰۸ امتیاز و یک پله صعود در رده ۲۴ ایستاد؛ علیرضا نادعلیان با کسب ۸۰.۷۰ امتیاز و جهش ۳ پله ای در رده ۳۲ جدول رده بندی قرار گرفت. آرین سلیمی نیز با کسب ۴۶.۷۴ امتیاز و ۲ پله صعود در رده ۵۶ ایستاد.
در گروه بانوان و در وزن ۴۹- کیلوگرم، مبینا نعمت زاده صعود یک پله ای داشت و با ۱۸۱.۸۵ امتیاز به رده چهاردهم رفت. غزل سلطانی با کسب ۸۶.۸۶ امتیاز و ۳ پله صعود در جایگاه ۳۸ قرار گرفت. در همین وزن سعیده نصیری با ۸۲.۰۴ امتیاز و ۷ پله صعود در رده چهلم ایستاد.
در وزن ۵۷- کیلوگرم، ناهید کیانی با کسب ۱۴۸.۶۷ امتیاز و یک پله صعود در رده پانزدهم جای گرفت. زهرا شیدایی با ۸۳.۷۸ امتیاز و یک پله صعود در رتبه ۴۱ ایستاد؛ نسترن ولی زاده نیز با کسب ۵۹.۷۰ در جایگاه ۶۲ قرار گرفت.
ملیکا میرحسینی در وزن ۶۷- کیلوگرم با ۸۲.۴۴ امتیاز و ۲ پله صعود در رده ۳۴ وزن خود قرار گرفته است؛ کوثر اساسه در همین وزن با یک پله صعود و کسب ۷۷.۳۷ امتیاز در جایگاه سی و هفتم قرار گرفت. سیده نرگس میرنوراللهی نیز با کسب ۷۶.۵۲ امتیاز و یک پله صعود به جایگاه ۳۸ رفت و زینب اسماعیلی نیز با ۳۸.۸۴ امتیاز به رده ۷۵ رسید.
در وزن ۶۷+ کیلوگرم، اکرم خدابنده با ۷۴.۷۵ امتیازدر رتبه ۳۷ قرار گرفت و زهرا پوراسماعیل نیز با ۴۳.۰۶ امتیاز و ۲ پله صعود در رتبه پنجاه و پنجم رنکینگ المپیکی قرار دارد.

لینک کوتاه : https://shoma-online.ir/?p=193940

برچسب ها

ثبت دیدگاه

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.