جزئیات حادثه تصادف اتوبوس در دهشیر یزد
جزئیات حادثه تصادف اتوبوس در دهشیر یزد

احمد دهقان در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: این حادثه ساعت ۶:۲۰ صبح امروز اتفاق افتاد و به سرعت نیروهای اورژانس و امدادرسان به محل حادثه اعزام شدند. وی عنوان کرد: این اتوبوس پس از ترمز بریدن با یک تریلی در لاین مقابل برخورد کرده و سپس واژگون شد. دهقان یادآور شد: این حادثه […]

احمد دهقان در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: این حادثه ساعت ۶:۲۰ صبح امروز اتفاق افتاد و به سرعت نیروهای اورژانس و امدادرسان به محل حادثه اعزام شدند.

وی عنوان کرد: این اتوبوس پس از ترمز بریدن با یک تریلی در لاین مقابل برخورد کرده و سپس واژگون شد.

دهقان یادآور شد: این حادثه پنج نفر فوتی داشت که چهار نفر از فوتی‌ها از مسافران اتوبوس و یک نفر از نیز سرنشین تریلر بوده است.

رئیس اورژانس یزد همچنین از مصدومیت ۳۳ نفر خبر داد و گفت: ۱۲ مصدوم توسط اتوبوس آمبولانس اورژانس، دو مصدوم توسط بالگرد اورژانس، هفت مصدوم توسط بالگرد هلال احمر، ۹ مصدوم توسط آمبولانس‌های اورژانس، سه مصدوم توسط آمبولانس‌های هلال احمر به بیمارستان‌های شهید بهشتی تفت، خاتم الانبیا ابرکوه و شهید صدوقی یزد منتقل شدند.

وی با بیان اینکه یکی از مصدومان حادثه نیز از انتقال به مرکز درمانی امتناع کرد و در محل حادثه درمان شد، افزود: در مجموع ۳۳ مصدوم روانه بیمارستانها شدند و یک مصدوم در محل حادثه درمان شد و پنج نفر نیز متاسفانه جان باختند.