جزیده تیم والیبال ب را در کشورهای اسلامی هدایت می‌کند
جزیده تیم والیبال ب را در کشورهای اسلامی هدایت می‌کند

به گزارش ایسنا، بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی از ۱۸ تا ۲۸ مردادماه در شهر قونیه کشور ترکیه برگزار می‌شود و تیم ملی ب والیبال ایران در این رقابت‌ها حضور خواهد یافت. تمرینات تیم ملی ب والیبال ایران از چهارم خرداد با دو هدف آماده نگهداشتن بازیکنان برای حضور در رویدادهای تیم ملی در صورت صلاحدید […]

به گزارش ایسنا، بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی از ۱۸ تا ۲۸ مردادماه در شهر قونیه کشور ترکیه برگزار می‌شود و تیم ملی ب والیبال ایران در این رقابت‌ها حضور خواهد یافت.

تمرینات تیم ملی ب والیبال ایران از چهارم خرداد با دو هدف آماده نگهداشتن بازیکنان برای حضور در رویدادهای تیم ملی در صورت صلاحدید بهروز عطایی سرمربی تیم ملی و حضور شایسته در بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی در فدراسیون والیبال آغاز شده است.

محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال با پیشنهاد بهروز عطایی سرمربی تیم ملی مبنی بر سپردن مسئولیت تیم ملی ب به عظیم جزیده موافقت کرد.

بدین ترتیب جزیده که همراه تیم ملی والیبال ایران در لهستان بود، راهی تهران شد تا تمرینات تیم ملی ب را زیر نظر بگیرد.

مسابقات والیبال مردان بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی با حضور هشت تیم برگزار می‌شود. در گروه الف تیم‌های سودان، جمهوری آذربایجان، مراکش و کامرون قرار دارند و تیم ملی ب والیبال ایران نیز با پاکستان، ترکیه و قطر در گروه ب رقابت خواهد کرد.

در مسابقات والیبال زنان این بازی‌ها نیز شاگردان الساندرا کمپدلی سرمربی تیم ملی زنان در گروه الف با ازبکستان، اندونزی و ترکیه همگروه هستند. در گروه ب زنان نیز والیبالیست‌های افغانستان، سنگال، کامرون و جمهوری آذربایجان به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

انتهای پیام

منبع