جعفری: بازی در پست هافبک را بیشتر از وینگر دوست دارم/ سرنوشت قهرمانی لیگ 2 هفته دیگر مشخص می‌شود
جعفری: بازی در پست هافبک را بیشتر از وینگر دوست دارم/ سرنوشت قهرمانی لیگ 2 هفته دیگر مشخص می‌شود

سجاد جعفری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره عملکرد تیمش در لیگ امسال گفت: ذوب‌آهن در این فصل با تغییرات 90 درصدی بازیکنانش مواجه شد و کادر فنی تیم ما هم تغییر کرد. متأسفانه کمی طول کشید تا خودمان را با تفکرات مهدی تارتار هماهنگ کنیم، ولی در همان زمان هم که نتیجه […]

سجاد جعفری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره عملکرد تیمش در لیگ امسال گفت: ذوب‌آهن در این فصل با تغییرات 90 درصدی بازیکنانش مواجه شد و کادر فنی تیم ما هم تغییر کرد. متأسفانه کمی طول کشید تا خودمان را با تفکرات مهدی تارتار هماهنگ کنیم، ولی در همان زمان هم که نتیجه نمی‌گرفتیم در خیلی از بازی‌ها نمایش خوبی از لحاظ فنی داشتیم.

هافبک تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان در ادامه یادآور شد: اگر در بعضی از بازی‌ها بدشانسی و اشتباهات داوری نبود، خیلی بیشتر امتیاز می‌گرفتیم. در همین بازی آخر هم باید برنده می‌شدیم، ولی متأسفانه گل آفساید خوردیم و چند فرصت خیلی خوب را هم از دست دادیم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا از بازی در پُست هافبک دفاعی رضایت دارد، تصریح کرد: پارسال در پست وینگر بازی کردم، ولی امسال به پست هافبک برگشتم که پست اصلی من است و بازی در خط هافبک را بیشتر از وینگر دوست دارم. می‌توانستم امسال بهتر کار کنم، ولی عملکرد بدی هم نداشتم. قطعاً تلاش می‌کنم تا در بازی‌های بعدی از لحاظ فنی بیشتر به تیمم کمک کنم.

جعفری در پایان راجع به اینکه کدام تیم در این فصل قهرمان لیگ برتر خواهد شد، اظهار داشت: استقلال فاصله خوبی با پرسپولیس ایجاد کرده و طبیعتاً شانس اول قهرمانی است. من معتقدم که با گذشته دو هفته دیگر از بازی‌های لیگ برتر سرنوشت قهرمانی مشخص می‌شود، اما شانس قهرمانی استقلال بیشتر است.

 

انتهای پیام/

منبع