جمهوری اسلامی در مسیر انتقال پیام اسلام به جهان پیشرو است
جمهوری اسلامی در مسیر انتقال پیام اسلام به جهان پیشرو است

به گزارش مهر، آیت‌الله احمد جنتی دبیر شورای نگهبان در جلسه امروز (چهارشنبه) این شورا با تبریک به مناسبت فرارسیدن مبعث پیامبر مکرم اسلام (ص)، گفت: پیامبر گرامی اسلامی برترین بشر و مخلوق خداست که بشر را از ظلمات بیرون آورد. وی افزود: پیامبر (ص) همان کسی که بشر را از ظلم، جهل و فساد […]

به گزارش مهر، آیت‌الله احمد جنتی دبیر شورای نگهبان در جلسه امروز (چهارشنبه) این شورا با تبریک به مناسبت فرارسیدن مبعث پیامبر مکرم اسلام (ص)، گفت: پیامبر گرامی اسلامی برترین بشر و مخلوق خداست که بشر را از ظلمات بیرون آورد.

وی افزود: پیامبر (ص) همان کسی که بشر را از ظلم، جهل و فساد نجات داد و در تاریک‌ترین نقطه آن زمان که در جهل و سیاهی فرو رفته بود، پیام الهی را ابلاغ و بشر را از تاریکی به نور هدایت کرد.

دبیر شورای نگهبان خاطرنشان کرد: پیامبر (ص) به تنهایی مقابل بت‌پرستی و شرک ایستاد و مردم را موحد کرد؛ بی‌شک نسل بشر به این پیامبر مدیون هستند و خدا را شاکریم که ما را از نسل امت ایشان قرار داد.

آیت‌الله جنتی با بیان اینکه امروز به برکت مجاهدت‌های پیامبر (ص) نوای دلنشین اسلام به شرق و غرب عالم رسیده است، تصریح کرد: امروز به واسطه گسترش و نفوذ رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی همه کشورهای اسلامی وظیفه دارند که پیام اسلام را به سراسر جهان برسانند؛ جمهوری اسلامی نیز در این مسیر پیشرو بوده و رسانه‌های ما به ویژه رسانه ملی در این زمینه اقدامات خوبی انجام داده که باید بیشتر شود.

وی تاکید کرد: اگر پیام اسلام و پیامبر عزیز آن به درستی برای مردم سراسر جهان تبیین و تبلیغ شود، کمتر کسی وجود خواهد داشت که آن را دریافت نکند و از مسیر ظلمانی دست نکشد.