جنگنده‌های سعودی استان «مأرب» یمن را به شدت بمباران کردند
جنگنده‌های سعودی استان «مأرب» یمن را به شدت بمباران کردند

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از المسیره، سلسله جنایت های عربستان سعودی و متحدانش علیه مردم بی دفاع و بی گناه یمن همچنان ادامه دارد. در این راستا، سعودیها طی ۲۴ ساعت گذشته چندین مرتبه نقاط مختلف استان مأرب را بمباران کردند. بر اساس این گزارش، بمباران نقاط مختلف استان مأرب پس از آن […]

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از المسیره، سلسله جنایت های عربستان سعودی و متحدانش علیه مردم بی دفاع و بی گناه یمن همچنان ادامه دارد.

در این راستا، سعودیها طی ۲۴ ساعت گذشته چندین مرتبه نقاط مختلف استان مأرب را بمباران کردند.

بر اساس این گزارش، بمباران نقاط مختلف استان مأرب پس از آن صورت گرفت که نیروهای مقاومت اخیراً دستاوردهای فراوانی را در نبرد بزرگ در این استان محقق ساخته اند.

این درحالی است که همزمان، استان حجه یمن نیز هدف حملات شدید جنگنده های سعودی قرار گرفت.

پیشتر نیز جنگنده های سعودی برای وادار کردن نیروهای مقاومت یمن به عقب نشینی از نبرد مأرب اقدام به بمباران گسترده فرودگاه بین المللی صنعاء کرده بودند.

روز دوشنبه محمد علی الحوثی، رئیس کمیته عالی انقلاب یمن اعلام کرد که استان مأرب به زودی و به طور کامل آزاد می شود.

وی با اعلام این خبر گفت که عملیات آزادسازی استان مأرب از ابتدای جنگ یمن آغاز شده و موضوع جدیدی نیست.

این استان از همان آغاز جنگ یمن صحنه نبرد بود و همچنان نیز همین روند ادامه دارد و عناصر القاعده و داعش با حرکت از این استان، عملیات انجام می دهند.

محمد علی الحوثی خاطرنشان کرد: با یاری خدا، مأرب و دیگر مناطق یمن به زودی آزاد می شوند. ما با تجاوز و جنگی روبرو هستیم که عربستان سعودی، آمریکا، انگلیس، فرانسه و امارات به ما تحمیل کردند و ما در حال دفاع از خود هستیم.