جنگ اول برای جام سی و چهارم/ ارومیه و سیرجان با یک انگیزه مشترک
جنگ اول برای جام سی و چهارم/ ارومیه و سیرجان با یک انگیزه مشترک

به گزارش مهر، بازی نخست فینال سی و چهارمین دوره رقابت‌های لیگ برتر والیبال روز جمعه برگزار خواهد شد. تیم‌های شهرداری ارومیه و فولاد سیرجان دو تیم صعود کننده به فینال مسابقات هستند که برای کسب عنوان قهرمانی تلاش خواهند کرد. بازی نخست دو تیم روز جمعه ساعت ۱۷ در سالن فدراسیون برگزار خواهد شد. […]

به گزارش مهر، بازی نخست فینال سی و چهارمین دوره رقابت‌های لیگ برتر والیبال روز جمعه برگزار خواهد شد. تیم‌های شهرداری ارومیه و فولاد سیرجان دو تیم صعود کننده به فینال مسابقات هستند که برای کسب عنوان قهرمانی تلاش خواهند کرد.

بازی نخست دو تیم روز جمعه ساعت ۱۷ در سالن فدراسیون برگزار خواهد شد. دو تیم عنوان نایب قهرمانی را در کارنامه دارند و برای کسب نخستین قهرمانی جدال سختی با یکدیگر خواهند داشت.

ستاره‌های شهرداری ارومیه
شاگردان پیمان اکبری در تیم شهرداری ارومیه دور مقدماتی مسابقات را با ۲۱ پیروزی، ۵ باخت و ۶۲ امتیاز به پایان رساندند و در جایگاه دوم جدول رده بندی قرار گرفتند. شهرداری ارومیه در مرحله پلی آف به سختی از سد تیم‌های با انگیزه شهرداری گنبد و هراز آمل عبور کرد.

شاگردان اکبری رقابت سخت و فشرده‌ای در پلی آف داشتند و هر دو بازی خود را در پنج ست پرفشار و نزدیک خاتمه دادند تا جواز حضور در فینال را کسب کنند. به اذعان کارشناسان و حتی صحبت‌های پیمان اکبری فشار روانی حاکم بر تیم، کار آنها را مقابل حریفان سخت کرده است.

ارومیه با به خدمت گرفتن ستاره‌های والیبال ایران برای قهرمانی بسته شده است و مردم ارومیه که عاشقانه مسابقات لیگ برتر والیبال را دنبال می‌کنند پس از سال‌ها، انتظار قهرمانی از شاگردان اکبری دارند چرا که جای مدال طلای و جام قهرمانی در کارنامه این تیم خالی است.

3715986 - جنگ اول برای جام سی و چهارم/ ارومیه و سیرجان با یک انگیزه مشترک

انگیزه سیرجانی‌ها
شاگردان محمدرضا تندروان در تیم فولاد سیرجان نیز با کسب ۲۰ برد، ۶ باخت و ۵۹ امتیاز و قرار گیری در مکان چهارم جدول رده بندی دور مقدماتی را به پایان رساندند. سیرجانی‌ها در مرحله پلی آف دو تیم قدرتمند سایپا و سپاهان را در سه ست متوالی شکست دادند تا کار به بازی سوم کشیده نشود و با اقتدار جواز حضور در فینال را کسب کردند.

صابر کاظمی ستاره جوان و با انگیزه تیم سیرجان است و سیرجانی‌ها چشم به سرویس‌های زهر دار و اسپک‌های تماشایی او دارند تا در کنار سایر هم تیمی‌هایش جام سی و چهارم را به نام سیرجان ثبت کنند.

3715983 - جنگ اول برای جام سی و چهارم/ ارومیه و سیرجان با یک انگیزه مشترک

برنامه بازی‌های فینال؛

بازی نخست – جمعه ۲۲ اسفند ماه
فولاد سیرجان – شهرداری ارومیه – ساعت ۱۷- سالن فدراسیون

بازی دوم – یکشنبه ۲۴ اسفند ماه
فولاد سیرجان – شهرداری ارومیه – ساعت ۱۶- سالن فدراسیون

بازی سوم – سه شنبه ۲۶ اسفند ماه
فولاد سیرجان – شهرداری ارومیه – ساعت ۱۶ – سالن فدراسیون