جهانبخش: یکی از بهترین نسل‌های فوتبال ایران را داریم/ کار بزرگی انجام شد
جهانبخش: یکی از بهترین نسل‌های فوتبال ایران را داریم/ کار بزرگی انجام شد

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، علیرضا جهانبخش پس از برد یک بر صفر ایران مقابل عراق و صعود به جام جهانی 2022 قطر گفت: حق‌مان بود که بیشتر از یک گل بزنیم. نیمه دوم به طور کامل در اختیار ما بود و موقعیت‌های زیادی داشتیم. خدا را شکر که صعود قاطعانه‌ای داشتیم. این تیم […]

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، علیرضا جهانبخش پس از برد یک بر صفر ایران مقابل عراق و صعود به جام جهانی 2022 قطر گفت: حق‌مان بود که بیشتر از یک گل بزنیم. نیمه دوم به طور کامل در اختیار ما بود و موقعیت‌های زیادی داشتیم. خدا را شکر که صعود قاطعانه‌ای داشتیم. این تیم ملی یکی از بهترین نسل‌های فوتبال ایران است. در واقع مخلوطی از با تجربه و جوانان، قدرت این تیم را بیشتر می‌کند.

وی افزود: دوره‌های قبل ماسک خانگی برای درمان جوش صورت هم فوق‌العاده خوب کار کردیم، ولی این دوره رقابت‌های انتخابی جام جهانی سخت‌تر و فشار بیشتر بود. بازیکنان جدیدی اضافه شدند، ولی خدا را شکر به این مهم یعنی صعود به جام جهانی رسیدیم. امیدوارم حضور قدرتمندانه‌ای در جام جهانی داشته باشیم.

کاپیتان تیم ملی درباره حمایت‌ها و انتظارات از فدراسیون و مسئولان از تیم ملی عنوان کرد: در ادامه شرایط می‌تواند سخت‌تر شود، چون بحث جام جهانی و امکاناتی است که نیاز داریم. قول‌هایی داده شده و امیدوارم این شرایط مهیا شود و با شرایط خوب در جام جهانی حضور پیدا کنیم. وظیفه ما این است که از شرایط استفاده و دل مردم را شاد کنیم، ولی با توجه به تلاشی که بچه‌ها می‌کنند، نیاز است که بیشتر حمایت شوند. شاید این صعود خیلی عادی جلوه داده می‌شود، ولی بازیکنان کار بزرگی کردند. امیدوارم حمایت ادامه داشته باشد، چون جام جهانی بزرگ‌تر و سخت‌تر است.

جهانبخش درباره حضور بانوان در ورزشگاه گفت: فراموش نکنیم امروز حضور بانوان فوق‌العاده دلگرم کننده بود و امیدواریم بیشتر اتفاق بیفتد. امیدوارم این حق به طور مساوی تقسیم شود و به شخصه از دیدن آنها در استادیوم خوشحال شدم. به عنوان بازیکن دوست داریم که مادر و خواهر و همسران بتوانند به ورزشگاه بیایند و امروز این جشن را از نزدیک دیدند. چرا این اتفاق نباید بیفتد؟ واقعاً از این موضوع تعجب می‌کنم. امیدوارم این اتفاق خوب ادامه‌دار باشد و حضورشان را بیشتر ببینیم.

انتهای پیام/

منبع