جوانی که رویای رفتن به اروپا را دارد/ شرح موانع در «پرواز سرنوشت»
جوانی که رویای رفتن به اروپا را دارد/ شرح موانع در «پرواز سرنوشت»

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی رادیو نمایش، «نقل عشق مجدالدین»، «از ماست که بر ماست»، «یکی برای همه» و «پرواز سرنوشت»، عناوین سریال‌هایی هستند که این هفته روی آنتن شبکه رادیویی نمایش می‌روند. «نقل عشق مجدالدین» داستان مرشدی است که نذر کرده در هزار و یک منزل نقل بگوید تا گم […]

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی رادیو نمایش، «نقل عشق مجدالدین»، «از ماست که بر ماست»، «یکی برای همه» و «پرواز سرنوشت»، عناوین سریال‌هایی هستند که این هفته روی آنتن شبکه رادیویی نمایش می‌روند.
«نقل عشق مجدالدین» داستان مرشدی است که نذر کرده در هزار و یک منزل نقل بگوید تا گم شده‌اش را بیابد. این مجموعه رادیویی به نویسندگی حسین تفنگدار و کارگردانی بهرام سروری‌نژاد از دهم دی ماه ساعت ۱:۳۰ بامداد از شبکه رادیویی نمایش پخش می‌شود.
«از ماست که بر ماست» به نویسندگی معصومه پاکروان، سردبیری ملیحه مرادی جعفری و کارگردانی مهدی نمینی مقدم درباره حاشیه ازدواج یک زوج جوان است که از دهم دی‌ماه ساعت ۲ بامداد روی آنتن رادیو نمایش می‌رود.
«یکی برای همه» به نویسندگی محمد احمدزاده و کارگردانی محمد پورحسن به شهادت سردار سلیمانی می‌پردازد، این مجموعه رادیویی از روز شنبه دهم دی‌ماه ساعت ۲۳:۳۰ از شبکه رادیویی نمایش پخش می‌شود.
مجموعه رادیویی «پرواز سرنوشت» داستان جوانی است که رویای رفتن به اروپا را دارد اما در این مسیر با مشکلاتی مواجه می‌شود. این مجموعه رادیویی به نویسندگی جعفر غلامپور و کارگردانی سعیده فرضی از دهم دی ماه، ساعت سی دقیقه بامداد روی آنتن شبکه رادیویی نمایش می‌رود.
این مجموعه‌های رادیویی با هنرمندی بازیگران، افکتورها، تهیه‌کنندگان و صدابرداران پیشکسوت رادیو نمایش تهیه و تولید شده است.