حذف تیمهای کامپوند ایران از کاپ جهانی کره جنوبی
حذف تیمهای کامپوند ایران از کاپ جهانی کره جنوبی

 به گزارش ایسنا، مرحله مقدماتی مسابقات تیروکمان کاپ جهانی امروز چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت در کره جنوبی برگزار شد و کمانداران ایران در کامپوند زنان و مردان به مصاف حریفان خود رفتند. امیر کاظم‌پور در مرحله مقدماتی کامپوند مسابقات کره‌جنوبی با ۶۹۸ امتیاز در جایگاه سی‌ام قرار گرفت. وی در دور نخست مسابقات حذفی باید به […]

 به گزارش ایسنا، مرحله مقدماتی مسابقات تیروکمان کاپ جهانی امروز چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت در کره جنوبی برگزار شد و کمانداران ایران در کامپوند زنان و مردان به مصاف حریفان خود رفتند.

امیر کاظم‌پور در مرحله مقدماتی کامپوند مسابقات کره‌جنوبی با ۶۹۸ امتیاز در جایگاه سی‌ام قرار گرفت. وی در دور نخست مسابقات حذفی باید به مصاف کمانداری از آلمان برود.
محمد صالح پالیزبان، در مرحله مقدماتی کامپوند مسابقات کره‌جنوبی با ۶۹۴ در رده چهلم قرار گرفت. وی در دور نخست مسابقات حذفی باید به مصاف کمانداری از استونی برود.

حسام الدین کوثر در مرحله مقدماتی کامپوند مسابقات کره‌جنوبی با ۶۹۲ امتیاز در جایگاه چهل و هشتم ایستاد. وی در دور نخست مسابقات حذفی باید به مصاف کمانداری از دانمارک برود.

حمزه نکویی در مرحله مقدماتی کامپوند مسابقات کره‌جنوبی با  ۶۸۵ امتیاز در رده پنجاه و سوم قرار گرفت. وی در دور نخست مسابقات حذفی باید به مصاف کمانداری از آمریکا برود.

کوثر خشنودی‌کیا در مرحله مقدماتی کامپوند مسابقات کره‌جنوبی با ۶۹۶ امتیاز در رده چهارم ایستاد. وی پس از استراحت در دور نخست مسابقات حذفی، در دور دوم باید با برنده دیدار آلمان و دانمارک بازی کند.

سیده ویدا حلیمیان در مرحله مقدماتی کامپوند مسابقات کره‌جنوبی با ۶۸۳ امتیاز در جایگاه بیست و سوم ایستاد. وی در دور نخست مسابقات حذفی باید به مصاف کمانداری از قزاقستان برود.

راحله فارسی در مرحله مقدماتی کامپوند مسابقات کره‌جنوبی با  ۶۸۱ امتیاز در رده بیست و هفتم قرار گرفت. وی در دور نخست مسابقات حذفی باید به مصاف کمانداری از هند برود.

گیسا بایبوردی در مرحله مقدماتی کامپوند مسابقات کره‌جنوبی با ۶۷۰ امتیاز در جایگاه چهلم ایستاد. وی در دور نخست مسابقات حذفی باید به مصاف کمانداری از کرواسی برود.

همچنین تیم کامپوند مردان کشورمان با ترکیب امیر کاظم‌پور، حسام الدین کوثر و محمد صالح پالیزبان با امتیاز ۲۰۸۴ در جایگاه دهم مرحله مقدماتی ایستاد.

همچنین تیم کامپوند مردان ایران با ترکیب امیر کاظم‌پور، سید حسام الدین کوثر و محمد صالح پالیزبان در دور نخست مسابقات حذفی به ‌مصاف تیم مکزیک رفت و با نتیجه ۲۳۱ بر ۲۲۸ شکست خورد و از گردونه مسابقات کنار رفت.

تیم کامپوند بانوان ایران نیز با ترکیب کوثر خشنودی‌کیا، سیده ویدا حلیمیان و راحله فارسی با امتیاز ۲۰۶۰ در رده دوم مرحله مقدماتی ایستاد و پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم به مصاف تیم ترکیه رفت و با نتیجه ۲۲۵ بر ۲۲۱ شکست خورد و از صعود به مراحل بالاتر بازماند.

تیم کامپوند میکس ایران نیز با ترکیب کوثر خشنودی‌کیا و امیر کاظم‌پور با ۱۳۹۴ امتیاز در رده هفتم قرار گرفت. تیم ایران پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم به مصاف تیم استونی می‌رود.

انتهای پیام

منبع