حذف شمشیربازان ایران در بخش انفرادی/ رهبری سیزدهم شد
حذف شمشیربازان ایران در بخش انفرادی/ رهبری سیزدهم شد

به گزارش خبرنگار مهر، جام جهانی شمشیربازی مجارستان در اسلحه سابر امروز شنبه با برگزاری دیدارهای جدول ۶۴ نفره بخش انفرادی پیگیری شد که طی آن نمایندگان کشورمان به مصاف حریفان خود رفتند. در این روز از رقابت ها علی پاکدامن در جدول ۶۴ نفره نماینده ژاپن را با نتیجه ۱۵ بر ۱۴ شکست داد […]

به گزارش خبرنگار مهر، جام جهانی شمشیربازی مجارستان در اسلحه سابر امروز شنبه با برگزاری دیدارهای جدول ۶۴ نفره بخش انفرادی پیگیری شد که طی آن نمایندگان کشورمان به مصاف حریفان خود رفتند.

در این روز از رقابت ها علی پاکدامن در جدول ۶۴ نفره نماینده ژاپن را با نتیجه ۱۵ بر ۱۴ شکست داد و به جدول ۳۲ نفره صعود کرد. در این جدول اما مقابل حریف خود از کره جنوبی با نتیجه نزدیک ۱۵ به ۱۴ باخت و حذف شد.

در رده بندی نهایی علی پاکدامن صاحب جایگاه ۲۵ شد.

مجتبی عابدینی در جدول ۶۴ نفره حریف کانادایی خود را با نتیجه ۱۵ بر ۱۰ از پیش رو برداشت اما در جدول ۳۲ نفره مقابل نماینده کره شکست خورد و از دور مسابقات کنار رفت. در رده بندی نهایی وی صاحب جایگاه نوزدهم شد.

نیما زاهدی دیگر نماینده ایران در جام جهانی اسلحه سابر است که در جدول ۶۴ نفره نماینده اسپانیا را با نتیجه ۱۵ بر۹ شکست داد اما در جدول ۳۲ نفره مقابل حریف ایتالیایی خود با نتیجه ۱۵ به ۷ شکست خورد و از دور رقابت ها کنار رفت.

وی در رده بندی نهایی صاحب جایگاه ۲۶ شد.

در میان شمشیربازان اعزامی به مجارستان محمد رهبری بهترین جایگاه را در رده بندی نهایی کسب کرد. وی بعد از اینکه در جدول ۶۴ نفره حریف آلمانی خود را ۱۵ بر ۱۲ شکست داد در جدول ۳۲نفره مقابل نفر سوم رنکینگ جهانی از آمریکا با نتیجه ۱۵ بر ۱۳ پیروز شد و به جدول ۱۶ نفره راه یافت اما در این جدول مقابل نماینده رومانی باخت و کنار رفت.

رهبری در رده بندی نهایی صاحب جایگاه سیزدهم شد.
جام جهانی اسلحه سابر در مجارستان فردا با برگزاری دیدارهای تیمی پیگیری می‌شود.