حذف ناباورانه یونان/ صعود آلمان و اسپانیا به نیمه‌نهایی یوروبسکت
حذف ناباورانه یونان/ صعود آلمان و اسپانیا به نیمه‌نهایی یوروبسکت

به گزارش ایسنا، مرحله یک چهارم نهایی رقابت‌های بسکتبال قهرمانی اروپا ۲۰۲۲ (یوروبسکت)، با برگزاری دو دیدار پیگیری شد که تیم‌های اسپانیا و آلمان موفق شدند با برتری برابر رقبای خود راهی نیمه‌نهایی این دوره از رقابت‌ها شوند. در بازی‌ نخست شب گذشته، تیم ملی اسپانیا با حساب ۱۰۰ – ۹۰ از سد فنلاند گذشت […]

به گزارش ایسنا، مرحله یک چهارم نهایی رقابت‌های بسکتبال قهرمانی اروپا ۲۰۲۲ (یوروبسکت)، با برگزاری دو دیدار پیگیری شد که تیم‌های اسپانیا و آلمان موفق شدند با برتری برابر رقبای خود راهی نیمه‌نهایی این دوره از رقابت‌ها شوند.

در بازی‌ نخست شب گذشته، تیم ملی اسپانیا با حساب ۱۰۰ – ۹۰ از سد فنلاند گذشت تا به عنوان نخستین تیم راهی مرحله نیمه‌نهایی شود.در بازی دوم نیز تیم ملی یونان با وجود در اختیار داشتن ستارگانی چون یانیس، ۱۰۷ – ۹۶ نتیجه را به آلمان واگذار کرد. نکته قابل توجه در دیدار آلمان و یونان، ران ۲۰-۱ ژرمن‌ها در کوارتر سوم بود که عامل پیروزی آن‌ها شد.
 دو بازی دیگر این مرحله از رقابت‌ها نیز امروز (چهارشنبه) ۲۳ شهریور برگزار خواهد شد. طبق برنامه بازی‌ها فرانسه با ایتالیا و اسلوونی با لهستان دیدار می‌کنند.

انتهای پیام