حریری به بیروت باز می‌گردد
حریری به بیروت باز می‌گردد

به گزارش ایسنا، به نقل از العهد، سعد حریری، نخست وزیر سابق لبنان، برای شرکت در مراسم سالگرد شهادت، رفیق حریری، هفته آینده به بیروت باز می‌گردد. او در این مناسبت مواضعی در رابطه با انتخابات لبنان خواهد داشت و بازگشت او فرصتی برای تعیین جایگاه جنبش “المستقبل” و رقابت نمایندگان آن برای انتخابات خواهد بود. […]

به گزارش ایسنا، به نقل از العهد، سعد حریری، نخست وزیر سابق لبنان، برای شرکت در مراسم سالگرد شهادت، رفیق حریری، هفته آینده به بیروت باز می‌گردد.

او در این مناسبت مواضعی در رابطه با انتخابات لبنان خواهد داشت و بازگشت او فرصتی برای تعیین جایگاه جنبش “المستقبل” و رقابت نمایندگان آن برای انتخابات خواهد بود.

سعد حریری، نخست‌وزیر اسبق لبنان و رئیس جریان المستقبل  در تاریخ ۴ بهمن ماه چند روز پس از ملاقات‌هایش با مقامات سیاسی و نشست با اعضای فراکسیون المستقبل تصمیم گرفت که از صحنه سیاسی فاصله بگیرد و در انتخابات آتی نامزد نشود. او پس از اعلام این تصمیم کشورش را به مقصد ابوظبی امارات ترک کرد.

همچنین مشخص شد که “بهاء رفیق حریری” هفته آینده به مناسبت شهادت پدرش به بیروت بازخواهد گشت و کار تیم خود در بیروت و مناطقی که برای جذب حامیان تلاش می‌کنند، را از نزدیک نظارت خواهد کرد.

انتهای پیام

منبع