حریق خودروی حامل سوخت در آجودانیه/ حادثه مصدومی نداشت
حریق خودروی حامل سوخت در آجودانیه/ حادثه مصدومی نداشت

جلال ملکی در گفتگو با مهر اظهار داشت: ساعت ۱۲:۲۰ ظهر امروز یک مورد آتش سوزی خودرو واقع در خیابان آجودانیه نبش کوچه چهارم به سازمان آتش نشانی تهران اعلام شد. ملکی تأکید کرد: آتش نشانان سریعاً از دو ایستگاه به محل اعزام شدند و اولین گروه آتش نشانان ۴ دقیقه بعد از اعلام به […]

جلال ملکی در گفتگو با مهر اظهار داشت: ساعت ۱۲:۲۰ ظهر امروز یک مورد آتش سوزی خودرو واقع در خیابان آجودانیه نبش کوچه چهارم به سازمان آتش نشانی تهران اعلام شد.

ملکی تأکید کرد: آتش نشانان سریعاً از دو ایستگاه به محل اعزام شدند و اولین گروه آتش نشانان ۴ دقیقه بعد از اعلام به محل حادثه رسیدند.

وی افزود: آتش نشانان مشاهده کردند یک دستگاه خاور که متعلق به شرکت‌های پیمانکار خصوصی حمل بنزین بود، دچار حریق شده است.

3716762 - حریق خودروی حامل سوخت در آجودانیه/ حادثه مصدومی نداشت

سخنگوی سازمان آتش نشانی گفت: بنا بر اعلام راننده، تانکر خودرو پر نبوده و بعد از اینکه راننده متوجه نشتی می‌شود، خودرو را به حاشیه خیابان منتقل می‌کند.

ملکی تصریح کرد: کمی از بنزین به جوی کنار خیابان سرایت کرده و به غیر از خودروی حامل سوخت، جوی و چند اصله درخت هم دچار حریق می‌شوند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی یادآور شد: آتش سریعاً خاموش شد. چند اصله از درختان دچار خسارت شدند اما خوشبختانه هیچ خودرو و فردی به غیر از خودروی حامل سوخت دچار حریق نشد.