حسن یزدانی شاگرد رضا یزدانی می‌شود؟/ ۸۰۰ میلیون برای ۲ مبارزه
حسن یزدانی شاگرد رضا یزدانی می‌شود؟/ ۸۰۰ میلیون برای ۲ مبارزه

به گزارش ایسنا، کامران قاسمپور که برای دومین سال متوالی با شکست جی‌دن کاکس آمریکایی به مدال طلای جهان رسید، مشتریان زیادی در لیگ برتر کشتی داشت اما در نهایت با تیم هوتن با رقم ۸۰۰ میلیون تومان قرارداد بست تا امسال در لیگ کشتی به میدان برود. اما نماینده قزوین به حسن یزدانی پیشنهاد […]

به گزارش ایسنا، کامران قاسمپور که برای دومین سال متوالی با شکست جی‌دن کاکس آمریکایی به مدال طلای جهان رسید، مشتریان زیادی در لیگ برتر کشتی داشت اما در نهایت با تیم هوتن با رقم ۸۰۰ میلیون تومان قرارداد بست تا امسال در لیگ کشتی به میدان برود. اما نماینده قزوین به حسن یزدانی پیشنهاد 600 میلیونی داد که پیشنهاد آنها در لیگ کشتی با مخالفت حسن یزدانی روبرو شد.

اما حالا رضا یزدانی ملی‌پوش سابق کشتی ایران پیشنهاد 800 میلیونی خود را به حسن یزدانی ارائه کرد تا وی به احتمال فراوان برای تیم صنایع مازندران در لیگ به میدان برود.

شنیده‌ها حاکیست یزدانی که همواره بالاترین رقم قرارداد لیگ را طی سال‌های گذشته دریافت کرده است، از رضا یزدانی خواسته با همت مسلمی مربی او نیز برای حضور در تیم صنایع مازندران قرارداد امضا شود که ظاهرا مورد موافقت قرار گرفته است.

به شرط آنکه مشکلی در بستن قرارداد برای پیوستن یزدانی به تیم صنایع مازندران پیش نیاید، پدر او فردا (پنج‌شنبه) برای بستن قرارداد صحبت‌های نهایی را انجام می‌دهد و یزدانی نیز اوایل هفته آینده با حضور در سازمان لیگ، قرارداد رسمی خود را ثبت خواهد کرد. احتمالا قرارداد یزدانی برای حضور در دو مسابقه آخر خواهد بود و در مرحله مقدماتی به میدان نخواهد رفت.

پیش از این و پس از صحبت‌های جنجالی پدر حسن یزدانی علیه علیرضا دبیر، شایعاتی مبنی بر اینکه فدراسیون کشتی جلوی عقد قرارداد تیم ها با یزدانی را گرفته است، مطرح شد اما مذاکرات تیمها با یزدانی حاکی از این است که این شایعه صحت نداشته و دلیل عدم توافق یزدانی با تیم قزوین هم ظاهرا مسائل مالی بوده است.

انتهای پیام