حسن یزدانی: قاسمپور حریف قدرتمند و سرسختی است
حسن یزدانی: قاسمپور حریف قدرتمند و سرسختی است

به گزارش مهر، حسن یزدانی صبح امروز در رقابت انتخابی وزن ۸۶ کیلوگرم تیم ملی کشتی آزاد موفق شد کامران قاسمپور را با نتیجه ۵ بر ۳ مغلوب کند و به عنوان ملی پوش ایران در بازی‌های المپیک انتخاب شود. یزدانی بعد از پیروزی در این مصاف انتخابی گفت: مبارزات داخلی همواره سخت و دشوار […]

به گزارش مهر، حسن یزدانی صبح امروز در رقابت انتخابی وزن ۸۶ کیلوگرم تیم ملی کشتی آزاد موفق شد کامران قاسمپور را با نتیجه ۵ بر ۳ مغلوب کند و به عنوان ملی پوش ایران در بازی‌های المپیک انتخاب شود.

یزدانی بعد از پیروزی در این مصاف انتخابی گفت: مبارزات داخلی همواره سخت و دشوار است به خصوص اینکه ما با هم رفیق، همشهری و هم باشگاهی هستیم. به هر حال در اینگونه مبارزات هر کشتی‌گیری که کمتر اشتباه کند و آماده‌تر باشد برنده می‌شود. به هر حال امیدوارم در تمامی اوزان هر کشتی‌گیری که بهتر و لایق‌تر بود به المپیک اعزام شود.

وی ادامه داد: فعلاً از لحاظ بدنی برای کشتی گرفتن در وزن ۸۶ کیلوگرم مناسب‌تر هستم و قصد دارم در همین وزن به کشتی ادامه دهم.

یزدانی در پایان به تمریناتش اشاره کرد و گفت: فعلاً که در اردو مشغول هستیم و در قرنطینه کامل تمرین می‌کنیم. با نظر متولیان فدراسیون و کادر فنی هیچکس اجازه ندارد از اردو خارج شود، چرا که در این شرایط اگر یک نفر هم بیمار شود تعداد بیشتری از اردونشینان را مبتلا و درگیر بیماری می کند.