حضور آتش نشانی در نمایشگاه کتاب تهران
حضور آتش نشانی در نمایشگاه کتاب تهران

سید جلال ملکی در گفت و گو با ایسنا با اشاره به برگزاری سی‌ و سومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در محل مصلی امام خمینی(ره) اظهار کرد: با توجه به اینکه قرار شد که از ۲۱ اردیبهشت‌ماه نمایشگاه کتاب تهران به مدت ۱۰ روز برگزار شود آتش نشانی تهران آمادگی خود را در راستای نظارت […]

سید جلال ملکی در گفت و گو با ایسنا با اشاره به برگزاری سی‌ و سومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در محل مصلی امام خمینی(ره) اظهار کرد: با توجه به اینکه قرار شد که از ۲۱ اردیبهشت‌ماه نمایشگاه کتاب تهران به مدت ۱۰ روز برگزار شود آتش نشانی تهران آمادگی خود را در راستای نظارت و تامین ایمنی این رویداد اعلام کرده است. 

وی ادامه داد:‌ جلساتی در این خصوص با حضور سایر دستگاه‌ها برگزار شده و قرار است تمهیدات لازم برای برقراری ایمنی و آمادگی در خصوص مقابله با وقوع حوادث احتمالی در نظر گرفته شود. 

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران گفت: پس از تایید قطعی تمهیدات اندیشیده شده، طی روز های آینده موارد اعلام و اطلاع‌رسانی خواهد شد. 

به گزارش ایسنا سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از ۲۱ تا ۳۱ اردیبهشت‌ماه به صورت فیزیکی در مصلی امام خمینی(ره) و به صورت مجازی در سامانه ketab.ir برگزار می‌شود.

انتهای پیام 

منبع