حضور «اسباب بازی های ایران ساخت» در نمایشگاه استانبول
حضور «اسباب بازی های ایران ساخت» در نمایشگاه استانبول

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، نمایشگاه اسباب بازی استانبول با شرکت ٧٧ برند محلی و خارجی فرصتی بی نظیر برای آشنایی با برندهای روز و جدیدترین تولیدات و محصولات این صنعت است. برخی تولیدکنندگان اسباب بازی ایران‌ساخت که عموما شرکت های خلاق هستند با حمایت ستاد فناوری […]

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، نمایشگاه اسباب بازی استانبول با شرکت ٧٧ برند محلی و خارجی فرصتی بی نظیر برای آشنایی با برندهای روز و جدیدترین تولیدات و محصولات این صنعت است. برخی تولیدکنندگان اسباب بازی ایران‌ساخت که عموما شرکت های خلاق هستند با حمایت ستاد فناوری های نرم و توسعه صنایع خلاق در این رویداد حضور می یابند و محصولات و دستاوردهای خود را در پاویون ایران به نمایش می گذارند.

بازار اسباب بازی در ترکیه آینده ای روشن و رشدی مداوم و پایدار خواهد داشت. نمایشگاه اسباب بازی استانبول با توجه به اثرگذاری بالای خود بر اهالی صنعت اسباب بازی، به مکانی کارآمد برای تبادل اطلاعات و تجارب در زمینه های بدیع، صادرات، بازارهای جهانی، و تخصص و آموزش ساخت تبدیل شد. بر همین اساس، حضور شرکت های خلاق در این رویداد نقشی تاثیرگذار در توسعه بازار و تقویت ارتباطات بین‌المللی آنها دارد.

در این نمایشگاه محصولاتی در زمینه های مختلفی چون «انواع مدل های عروسک ها و اسباب بازی ها»، «اسباب بازی های اکشن و شخصیت ها»، «اسباب بازی نوزادان و کودکان زیر ٣ سال»، «بازی های پازل و کارت»، «اسباب بازی چوبی»، «ابزار و تجهیزات کودک»، «اسباب بازی های آموزشی»، «اسباب بازی های خارج از منزل، پارک و باغ»، «تجهیزات و اسباب بازیهای دریایی و استخر»، «تجهیزات و اسباب بازی های ورزشی»، «محصولات چند رسانه ای»، «اسباب بازی هوشمند»، «مهد کودک و تجهیزات آموزشی»، «محصولات تبلیغاتی» و «جشنواره لباس و ماسک» ارائه می شود.

منبع