حضور جودوکاران ایران در تورنمنت عراق
حضور جودوکاران ایران در تورنمنت عراق

به گزارش ایسنا، مسابقات بین‌المللی و اردوی مشترک عراق از ۲۱ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ در شهر بغداد برگزار خواهد شد. طبق برنامه‌ریزی فدراسیون عراق، مسابقات در روزهای ۲۱ تا ۲۲ اردیبهشت‌ماه برگزار خواهد  شد. پس از پایان تورنمنت، کشورهای حاضر در این مسابقات از ۲۳ تا ۳۰ اردیبهشت ماه نیز در اردوی مشترک حضور خواهند […]

به گزارش ایسنا، مسابقات بین‌المللی و اردوی مشترک عراق از ۲۱ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ در شهر بغداد برگزار خواهد شد. طبق برنامه‌ریزی فدراسیون عراق، مسابقات در روزهای ۲۱ تا ۲۲ اردیبهشت‌ماه برگزار خواهد  شد.

پس از پایان تورنمنت، کشورهای حاضر در این مسابقات از ۲۳ تا ۳۰ اردیبهشت ماه نیز در اردوی مشترک حضور خواهند داشت.

در این رقابت‌ها تیم‌های ملی جودو کشور ایران، عراق، مراکش، تونس، ترکیه، اردن، کویت، سوریه و لیبی به صورت قطعی حضور خواهند داشت.

ضمن این که طبق اعلام فدراسیون جودو کشورعراق، احتمالا یک تیم نیز از کشور بلژیک در این رقابت‌ها حضور پیدا خواهد کرد.

لازم به ذکر است، بر اساس تصمیم سازمان تیم‌های ملی ۳ نفر از اعضای تیم ملی جوانان به همراه یک مربی از رده جوانان به این رقابت‌ها اعزام خواهند شد.

علی معلومات و حسین قمی مربیان تیم ملی اعزامی در این رقابت‌ها خواهند بود. مصطفی کریمی مدیرسازمان تیم های ملی به عنوان نماینده فدراسیون و هادی کردی به عنوان سرپرست در کنار تیم حضور خواهند داشت.

 بابک مهاجری، رییس کمیته داوران نیز در این رقابت‌ها قضاوت خواهد کرد.

اسامی نفرات اعزامی به شرح ذیل است:

۶۰- کیلوگرم: کیوان مهدی‌زاده

۶۶- کیلوگرم: حمیدرضا پاپی و حسن بخشی کهنه فرود

۷۳- کیلوگرم: محمدرضا صدیقی و سهراب رخشان

۹۰- کیلوگرم: محمدرضا سعیدی

۱۰۰- کیلوگرم: علی پرهیزگار

۱۰۰+ کیلوگرم: حمیدرضا ملک زاده و سعید کرجی

تیم ملی جودو ایران پیش از این قرار بود اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۱ در اردوی مشترک تونس حضور داشته باشد اما به دلیل برگزاری تورنمنت عراق و حضور تیم ملی جودو تونس در این مسابقات این اردوی مشترک لغو شد. با برنامه ریزی فدراسیون جودو تونس، اردوی مشترک ایران و تونس بعد از پایان تورنمنت و اردوی مشترک عراق برگزار خواهد شد.

انتهای پیام

منبع