حضور سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی در جولان اشغالی
حضور سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی در جولان اشغالی

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اسپوتنیک، سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی با انتشار ویدئویی در حساب رسمی خود در توئیتر مدعی حضور میدانی در جولان اشغالی سوریه شد. «آفیخای ادرعی» در این باره در پیام توییتری خود نوشت که در خلال حضور میدانی در جولان اشغالی در روستای «مسعده» حضور پیدا کرده است. ادرعی […]

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اسپوتنیک، سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی با انتشار ویدئویی در حساب رسمی خود در توئیتر مدعی حضور میدانی در جولان اشغالی سوریه شد.

«آفیخای ادرعی» در این باره در پیام توییتری خود نوشت که در خلال حضور میدانی در جولان اشغالی در روستای «مسعده» حضور پیدا کرده است.

ادرعی در متن پیام خود نوشته است: امروز گشت کوتاهی را در منطقه جولان داشتم تا درباره آخرین تحولات و تغییرات در این منطقه اطلاعات جمع آوری کنم. بزودی جزئیاتی را درباره این گشت زنی منتشر خواهم کرد.

گفتنی است که روستای مسعده در شمال جولان اشغالی سوریه قرار دارد. دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق ایالات متحده آمریکا که در تاریخ کشورش از مهم‌ترین رؤسای جمهور حامی رژیم صهیونیستی به شمار می‌رود در خلال دوران حضورش در کاخ سفید به رونمایی از سندی جعلی مالکیت جولان سوریه را در اقدامی که توسط جامعه جهانی با محکومیت همراه شد به رژیم غاصب صهیونیستی سپرد.

اکنون یک شهرک هم به نام ترامپ در جولان اشغالی ساخته و بهره برداری شده است.

ساکنان جولان هم در این مدت آرام ننشسته و هر زمان که فرصت پیدا می‌کنند با برپایی تجمعات و تظاهرات علیه حضور غیرقانونی اشغالگران در این بخش از خاک سوریه اعتراض می‌کنند.

امروز هم بار دیگر وزیر خارجه دولت سوریه در جریان دیدار با همتای عمانی خود بر لزوم مقابله با حملات رژیم صهیونیستی از طریق جولان اشغالی تاکید کرده بود.