حضور قدرتمند نماینده ایران با هفت آزادکار ملی‌پوش
حضور قدرتمند نماینده ایران با هفت آزادکار ملی‌پوش

به گزارش خبرنگار مهر، مسابقات کشتی آزاد جام باشگاه‌های جهان طی روزهای ۲۸ و ۲۹ بهمن ماه در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار می‌شود و این در حالیست که تیم بانک شهر به عنوان نماینده ایران در کنار ۵ تیم خارجی به میدان خواهد رفت. نماینده کشتی آزاد ایران مدتهاست در حال تجهیز و […]

به گزارش خبرنگار مهر، مسابقات کشتی آزاد جام باشگاه‌های جهان طی روزهای ۲۸ و ۲۹ بهمن ماه در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار می‌شود و این در حالیست که تیم بانک شهر به عنوان نماینده ایران در کنار ۵ تیم خارجی به میدان خواهد رفت.
نماینده کشتی آزاد ایران مدتهاست در حال تجهیز و آماده سازی است و برخی از ملی‌پوشان ایران در مسابقات جهانی ۲۰۲۲ بلگراد را جذب کرد. بدین ترتیب بعد از جذب علیرضا سرلک در ۵۷ کیلوگرم، رضا اطری در ۶۱ کیلوگرم، یونس امامی در ۷۴ کیلوگرم، حسن یزدانی در ۸۶ کیلوگرم و محمدحسین محمدیان در ۹۷ کیلوگرم، نوبت به کامران قاسم‌پور قهرمان وزن ۹۲ کیلوگرم جهان رسید که در ترکیب بانک شهر قرار گیرد. البته این آخرین گزینه جذب شده تیم ملی نبود، چراکه امیرحسین زارع قهرمان سنگین وزن جهان هم به عنوان هفتمین ملی‌پوش به تیم رضا یزدانی پیوست تا نماینده ایران به عنوان مدعی اصلی وارد این مسابقات شود. همچنین عبدالمجید گودیف و رسول گادژی ماگمادوف نیز دو آزادکار روس این تیم هستند.
به گزارش خبرنگار مهر، طبق اعلام امور بین الملل فدراسیون کشتی تیم‌های روسیه، هند، ارمنستان، گرجستان و قزاقستان به عنوان تیم‌های خارجی در این دوره از مسابقات جام باشگاه‌های کشتی آزاد جهان به میدان خواهند رفت.
مسابقات جام باشگاه‌های جهان در قالب قوانین جام جهانی و در دو گروه ۳ تیمی برگزار می‌شود.