حضور ۶ تکواندوکار ایران در مرحله نهایی رقابت های گرندپری
حضور ۶ تکواندوکار ایران در مرحله نهایی رقابت های گرندپری

به گزارش خبرنگار مهر، مسابقات فینال گرندپری تکواندو روزهای نهم و دهم دسامبر (۱۸ و ۱۹ آذر) در کشور عربستان و به میزبانی شهر ریاض برگزار خواهد شد. همچنین رقابت‌های پاراگرندپری روز ۱۷ آذر ماه برگزار می‌شود. این رقابت‌ها با حضور ۱۶ تکواندوکار برتر رنکینگ المپیکی در هر وزن برگزار خواهد شد و با توجه […]

به گزارش خبرنگار مهر، مسابقات فینال گرندپری تکواندو روزهای نهم و دهم دسامبر (۱۸ و ۱۹ آذر) در کشور عربستان و به میزبانی شهر ریاض برگزار خواهد شد.
همچنین رقابت‌های پاراگرندپری روز ۱۷ آذر ماه برگزار می‌شود. این رقابت‌ها با حضور ۱۶ تکواندوکار برتر رنکینگ المپیکی در هر وزن برگزار خواهد شد و با توجه به ثبت نام اولیه ۱۳ نفر در ۲ بخش تکواندو و پاراتکواندو از کشورمان برای این رویداد مهم، در نهایت ۶ نفر تایید نهایی می‌شوند و در این رقابت‌ها حضور خواهند داشت.
سجاد مردانی (وزن ۸۷+ کیلوگرم) و مبینا نعمت زاده (وزن ۴۹- کیلوگرم با سرمربیگری بیژن مقانلو در گروه آقایان و مینو مداح در گروه بانوان به ریاض خواهند رفت.
در بخش پاراتکواندو نیز، سعید صادقیان پور (وزن ۶۳- کیلوگرم)، علیرضا بخت (وزن ۸۰- کیلوگرم)، حامد حق شناس (وزن ۸۰+ کیلوگرم)، مریم عبدالله پور (وزن ۴۷- کیلوگرم)، روزا ابراهیمی (وزن ۵۷- کیلوگرم) و رایحه شهاب (وزن ۶۵- کیلوگرم) به این رویداد اعزام می‌شوند.
مرتضی سلطانی سرمربی تیم ملی پاراتکواندو آقایان است و علی کریمی صابر به عنوان مربی وی را همراهی می‌کند. در گروه بانوان نیز عاطفه کشاورز هدایت تیم ملی را برعهده دارد و زهرا حسینی دستیار او خواهد بود. همچنین جمشید سهرابی سرپرست تیم ملی در رویداد فینال گرندپری ریاض خواهد بود.