حضور ۶ هزار طلبه سازمان جوانان برای کمک رسانی در حوادث
حضور ۶ هزار طلبه سازمان جوانان برای کمک رسانی در حوادث

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام و المسلمین معزی نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر، عصر امروز در اختتامیه جشنواره «رفیق خوشبخت ما» گفت: از سازمان جوانان هلال احمر تشکر می‌کنم که این جشنواره را برگزار کردند. وی افزود: در قرآن کریم مسئه الگو گرفتن در قرآن بسیار اهمیت دارد و امت اسلامی در […]

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام و المسلمین معزی نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر، عصر امروز در اختتامیه جشنواره «رفیق خوشبخت ما» گفت: از سازمان جوانان هلال احمر تشکر می‌کنم که این جشنواره را برگزار کردند.

وی افزود: در قرآن کریم مسئه الگو گرفتن در قرآن بسیار اهمیت دارد و امت اسلامی در همین زمان هم تواند الگو داشته باشد. امام خمینی ره برای ملت ایران الگو بود و در حال حاضر تمامی سرداران، شهدا و خانواده شهدا الگو و اسوه هستند.

حجت الاسلام و المسلمین معزی تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب نیز شهید سلیمانی را قهرمان ملی خواندند و باید از ایشان تقوا، صبر، مقاومت و غیره را آموخت.

نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر ابراز داشت: اقدامات و رویدادهای مختلف در راستای ترویج مکتب شهید سلیمانی، باید ادامه داشته باشد و نهادهای مختلف برای این منظور اقدام کنند.

وی عنوان کرد: سازمان جوانان هلال احمر دارای کانونی به نام کانون طلاب جوان با بیش از ۶ هزار عضو است که در سیل خوزستان بیش از ۶ هزار طلبه کمک رسانی کردند و در کمک رسانی در بیمارستان‌ها برای مهار کرونا نیز مشارکت دارند.