حقدوست: از انتخاب و عملکردم در این فصل راضی هستم/ اتفاق عجیبی رخ ندهد استقلال قهرمان می‌شود
حقدوست: از انتخاب و عملکردم در این فصل راضی هستم/ اتفاق عجیبی رخ ندهد استقلال قهرمان می‌شود

مجتبی حقدوست در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره عملکرد تیمش در بازی با استقلال که مورد تحسین کارشناسان و رسانه‌ها قرار گرفت، گفت: من از مدت‌ها قبل گفتم که مجتبی حسینی تیم خوبی بسته است و امسال تیمی متحد و همدل داریم. کیفیت فنی سرمربی تیم ما برای همه اثبات شده است و […]

مجتبی حقدوست در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره عملکرد تیمش در بازی با استقلال که مورد تحسین کارشناسان و رسانه‌ها قرار گرفت، گفت: من از مدت‌ها قبل گفتم که مجتبی حسینی تیم خوبی بسته است و امسال تیمی متحد و همدل داریم. کیفیت فنی سرمربی تیم ما برای همه اثبات شده است و خدا را شکر که تا اینجا توانستیم نتایج خوبی بگیریم و امیدوارم این روند خوب را در شش بازی پایانی هم ادامه دهیم. تمام هدف ما این است که بهترین رتبه ممکن را به دست بیاوریم.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: اگر اشتباه نکنم عنوان جوان‌ترین تیم آسیا را هم به دست آوردیم. انصافاً نتیجه گرفتن در لیگ برتر با این بازیکنان واقعاً ارزش زیادی دارد. اگر همین بازیکنان کنار هم بمانند قطعاً با تقویت تیم در فصل آینده، حتی می‌توانیم عملکردی بهتر از این داشته باشیم.

حقدوست در مورد اینکه آیا از عملکردش در فصل جاری راضی است، تصریح کرد: من از انتخاب و عملکردم خیلی راضی هستم. پیکان برای من انتخاب خوبی بود و خوشحالم که در این تیم فوتبال بازی می‌کنم.

هافبک خودروسازان در پاسخ به این پرسش که «کدام تیم امسال قهرمان لیگ خواهد شد؟»، اظهار داشت: استقلال در 24 هفته شکست نخورده و ثبات خوبی داشته است. اگر اتفاق عجیبی رخ ندهد این تیم قهرمان خواهد شد.

 

انتهای پیام/

منبع