حملات راکتی شبه نظامیان وابسته به ترکیه به شمال سوریه
حملات راکتی شبه نظامیان وابسته به ترکیه به شمال سوریه

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از المسیره، نظامیان ترکیه و عوامل وابسته به آنها در شمال سوریه حملاتی به منازل غیرنظامیان در حومه شمالی حلب در شمال سوریه انجام دادند. بر اساس این گزارش؛ منابع محلی سوری اعلام کردند که ارتش ترکیه و شبه نظامیان وابسته به آنها حملاتی از مناطق تحت اشغال خود […]

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از المسیره، نظامیان ترکیه و عوامل وابسته به آنها در شمال سوریه حملاتی به منازل غیرنظامیان در حومه شمالی حلب در شمال سوریه انجام دادند.

بر اساس این گزارش؛ منابع محلی سوری اعلام کردند که ارتش ترکیه و شبه نظامیان وابسته به آنها حملاتی از مناطق تحت اشغال خود به حومه شمالی حلب انجام دادند و چند راکت از سوی شبه نظامیان وابسته به آنکارا به حومه شهر تل رفعت اصابت کرده است.

این منابع افزودند: شبه نظامیان وابسته به ترکیه در مناطق تحت اشغال خود در حومه حلب، اقدام به هدف قرار دادن منازل مسکونی در اطراف شهر تل رفعت و روستای عین دقنه در حومه شمالی حلب کردند که بر اثر آن خساراتی به منازل وارد شد و برخی ساختمانها تخریب شدند.

روز گذشته هم نیروهای ترکیه و گروههای وابسته به آنها حملاتی به روستای مرعناز وشهر تل رفعت در شمال سوریه انجام داده بودند.