حمله سارقان به منزل دروازه‌بان اورتون در حضور همسر و فرزندانش
حمله سارقان به منزل دروازه‌بان اورتون در حضور همسر و فرزندانش

به گزارش خبرگزاری تسنیم، نشریه دیلی میل انگلیس از حمله گروهی از سارقان به منزل روبین اولسن دروازه‌بان سوئدی تیم فوتبال اورتون در روز شنبه خبر داد. طبق گزارش این نشریه، دروازه‌بان اورتون که به صورت قرضی از رم به این تیم ملحق شده است، در ابتدای هفته جاری در حالی که هم خودش و […]

به گزارش خبرگزاری تسنیم، نشریه دیلی میل انگلیس از حمله گروهی از سارقان به منزل روبین اولسن دروازه‌بان سوئدی تیم فوتبال اورتون در روز شنبه خبر داد.

طبق گزارش این نشریه، دروازه‌بان اورتون که به صورت قرضی از رم به این تیم ملحق شده است، در ابتدای هفته جاری در حالی که هم خودش و هم همسر و فرزندانش در منزل حضور داشتند، با حمله چند سارق مسلح به سلاح سرد مواجه شدند و با مقداری جواهر و اشیای قیمتی دیگر از محل گریختند.

گویا سارقان با چاقو اولسن را تهدید کرده و به این شیوه توانسته‌اند تمام اشیای گرانبهای موجود در محل را به سرقت ببرند.

 

پلیس مرسی‌ساید در حال بررسی این اتفاق است و در همین حال باشگاه اورتون نیز حمایت خود را از بازیکن سوئدی و خانواده او اعلام کرده است.

ظاهراً پس از رخ دادن این اتفاق برای اولسن، تعدادی دیگر از ستاره‌های شاغل در لیگ برتر انگلیس نیز اقدام به تقویت سیستم‌های امنیتی منازل خود کرده‌اند.

اولسن که مدتی هم به صورت قرضی برای کالیاری بازی کرده، از تابستان امسال که به اورتون پیوست، 9 بازی برای اورتون انجام داده است.

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در صفحه اینستاگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)

انتهای پیام/