خاتمه مأموریت اربعین فراجا/قدردانی از تلاش نیروهای پلیس
خاتمه مأموریت اربعین فراجا/قدردانی از تلاش نیروهای پلیس

به گزارش ایسنا، سردار محمد شرفی طی پیامی ضمن قدردانی از تلاش و ایثار آحاد نیروهای پلیس از مرز تا مرکز برای برگزاری هرچه بهتر ماموریت خطیر اربعین در نظم و امنیت مثال زدنی و قدردانی از تعامل و هماهنگی همه دستگاه های خدمات رسان و اجرایی،خاتمه ماموریت قرارگاه اربعین فراجا (مستقر در شهر مهران) […]

به گزارش ایسنا، سردار محمد شرفی طی پیامی ضمن قدردانی از تلاش و ایثار آحاد نیروهای پلیس از مرز تا مرکز برای برگزاری هرچه بهتر ماموریت خطیر اربعین در نظم و امنیت مثال زدنی و قدردانی از تعامل و هماهنگی همه دستگاه های خدمات رسان و اجرایی،خاتمه ماموریت قرارگاه اربعین فراجا (مستقر در شهر مهران) را اعلام کرد.
بر اساس اعلام پایگاه خبری پلیس در متن این پیام با صلوات بر محمد و آل محمد و سپاس از خداوند متعال و عنایات حضرت ولی عصر (عج) برای توفیق خدمت رسانی به زائران حسینی (ع) آمده است؛
«اربعین بزرگترین اجتماع بشری در جهان و نمایش قدرت الهی برای جمع کردن ده ها میلیون انسان حول محور انسان کامل و معصوم برای تشکیل ارتش منجی عالم است؛ خداوند متعال را شاکریم که با عنایت حضرت ولی عصر (عج) توفیق خدمت رسانی به زائران سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) را نصیب ما کردند.
شور و عظمت اربعین حسینی نه فقط به شیعیان بلکه به همه آزادی خواهان جهان از هر دین و فرقه و نژادی تعلق دارد و این اجتماع عظیم فرصت مغتنمی برای حفظ و تقویت ارزش ها و آرمان های عاشورایی و تثبیت اقتدار جبهه مقاومت از سوی عاشقان حضرت ابا عبدا… الحسین (ع) می باشد.
بی شک تمایل و رغبت زاید الوصف آزادگان عالم برای زیارت امام حسین (ع) همواره جاری و ساری بوده و این اوج دلبستگی و ارادت در مراسم اربعین سال جاری به منصه ظهور رسید.
قرارگاه اربعین فراجا با رهنمودها و هدایت های مدبرانه فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران و مجاهدت کارکنان، دست اندرکاران و همکاری صمیمانه نهادها و دستگاه های مختلف با اقدام ها و عملکرد بی نظیر و اتخاذ تدابیر امنیتی، انتظامی و شدآمدی شرایط لازم برای برگزاری هر چه باشکوهتر این مراسم معنوی را فراهم نمود.
لذا از روسای کمیته ها، فرماندهان قرارگاه ها و همه همکاران عزیز که در حفظ امنیت، ایجاد آرامش و تسهیل در تردد زائران اربعین امام حسین(ع) در این ماموریت مهم مجاهدت نمودند تشکر و قدردانی نموده و بدین وسیله خاتمه ماموریت قرارگاه اربعین فراجا ( مستقر در شهر مهران) را از تاریخ 27/ 06/ 1401 اعلام و همه ماموریت های امنیتی و انتظامی به فرماندهان انتظامی استان های هدف محول می گردد.
شایسته است رده ها برابر زمانبندی تعیین شده نسبت به کاهش نیروهای خود با رعایت و تاکید بر حفظ سلامت و ایمنی در بازگشت اقدام لازم را معمول نمایند.»
انتهای پیام