خبرنگار الجزایری: بازی با ایران فرصتی برای انتقام گرفتن است!
خبرنگار الجزایری: بازی با ایران فرصتی برای انتقام گرفتن است!

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم‌های ملی فوتبال ایران و الجزایر در حالی از ساعت 22:30 فردا شب (یکشنبه – به وقت تهران) در ورزشگاه سحیم بن حمد شهر دوحه قطر به دیدار هم می‌روند که دو تیم پیش از این چهار بار به مصاف هم رفته‌اند که سهم هر تیم دو برد و دو شکست […]

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم‌های ملی فوتبال ایران و الجزایر در حالی از ساعت 22:30 فردا شب (یکشنبه – به وقت تهران) در ورزشگاه سحیم بن حمد شهر دوحه قطر به دیدار هم می‌روند که دو تیم پیش از این چهار بار به مصاف هم رفته‌اند که سهم هر تیم دو برد و دو شکست بوده است.

در آخرین رویارویی، این تیم ایران بود که در تاریخ 27 مارس 2018 در دیداری دوستانه با نتیجه 2 بر یک حریف آفریقایی خود را شکست داد و حالا الجزایز در اندیشه انتقام گرفتن است.

خبرنگار تسنیم در رابطه با این بازی گفت‌وگویی با شبلی اسحاق خبرنگار سایت الجزایری «dzfoot.com» انجام داد. وی در این باره به تسنیم گفت: ایران به جام حهانی 2022 قطر صعود کرده و بازیکنان خیلی خوبی همچون مهدی طارمی در اختیار دارد، بنابراین این بازی دوستانه خوبی برای هر دو تیم خواهد بود.این بازی البته برای الجزایر فرصتی برای انتقام است (باخنده).

وی ادامه داد: این دیدار دوستانه برای برخی بازیکنان تیم ملی ما مهم خواهد بود و جمال بلماضی (سرمربی الجزایر) سعی می‌کند به بازیکنان جدید دعوت شده فرصت بازی بدهد. این فرصت خوبی برای این بازیکنان و هواداران برای دیدن بازی آنهاست.

شبلی اسحاق خاطرنشان کرد: به نظرم دو تیم بازی خوبی را فردا از خود به نمایش خواهند گذاشت. الجزایر تلاش می‌کند با پیروزی در این دیدار، نتایج خوبی که در دو مسابقه اخیرش گرفته را تداوم ببخشد، این در حالی است که ایران هم هدف مشابهی دارد و سعی می‌کند تا با شکست یکی از قدرتمندترین تیم‌های آفریقا خود را برای جام جهانی قطر آماده کند.

به گزارش تسنیم، تیم تحت‌هدایت جمال بلماضی در پنجره بازی‌های ملی ژوئن و در مرحله انتخابی جام ملت‌های آفریقا 2023 مقابل اوگاندا و تانزانیا به برتری مشابه 2 بر صفر دست یافت.

انتهای پیام/

منبع