خبرنگار ترکیه‌ای: فنرباغچه بازهم منتظر طارمی می‌ماند
خبرنگار ترکیه‌ای: فنرباغچه بازهم منتظر طارمی می‌ماند

به گزارش خبرنگار مهر، باوجود اینکه «خورخه ژسوس» سرمربی تیم فوتبال فنرباغچه ترکیه چند روز پیش اعلام کرد برنامه‌ای برای جذب مهدی طارمی ندارد، اما ظاهراً پروسه انتقال مهاجم ایرانی پورتو به ترکیه همچنان در جریان است. «یاگیز صابونچوغلو» خبرنگار سرشناس ترکیه‌ای در حوزه نقل و انتقالات اعلام کرد طارمی همچنان در لیست فنرباغچه است […]

به گزارش خبرنگار مهر، باوجود اینکه «خورخه ژسوس» سرمربی تیم فوتبال فنرباغچه ترکیه چند روز پیش اعلام کرد برنامه‌ای برای جذب مهدی طارمی ندارد، اما ظاهراً پروسه انتقال مهاجم ایرانی پورتو به ترکیه همچنان در جریان است.
«یاگیز صابونچوغلو» خبرنگار سرشناس ترکیه‌ای در حوزه نقل و انتقالات اعلام کرد طارمی همچنان در لیست فنرباغچه است و این باشگاه مدتی دیگر برای مهاجم پورتو منتظر خواهد ماند.
همزمان با بحث علاقه باشگاه فنرباغچه به طارمی، رسانه‌های ایتالیا هم مدعی شده بودند باشگاه میلان برای تقویت خط حمله خود به مهاجم ایران نیم نگاهی دارد.
با این حال شرایط سفت و سخت باشگاه پورتو از جمله پرداخت حداقل ۲۰ میلیون یورو برای آزادسازی مهاجم ایرانی مانع از جدایی طارمی شده است و بعید به نظر می‌رسد فنرباغچه هم بتواند شرایط مالی مدنظر پورتو را تامین کند.