خروجی جلسه هیئت مدیره باشگاه پیکان با حسینی چه بود؟
خروجی جلسه هیئت مدیره باشگاه پیکان با حسینی چه بود؟

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی باشگاه پیکان، جلسه هیئت مدیره باشگاه پیکان صبح امروز (چهارشنبه) با حضور امیر عطابخش مدیرعامل، محمود شیعی رئیس و اسحاق اینانلو عضو هیئت مدیره این باشگاه و البته مجتبی حسینی، سرمربی تیم فوتبال برگزار شد. در این جلسه مجتبی حسینی سرمربی پیکان توضیحات خود را […]

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی باشگاه پیکان، جلسه هیئت مدیره باشگاه پیکان صبح امروز (چهارشنبه) با حضور امیر عطابخش مدیرعامل، محمود شیعی رئیس و اسحاق اینانلو عضو هیئت مدیره این باشگاه و البته مجتبی حسینی، سرمربی تیم فوتبال برگزار شد.

در این جلسه مجتبی حسینی سرمربی پیکان توضیحات خود را درباره نتایج این تیم در هفته‌های گذشته ارائه کرد و اعضای هیئت مدیره نیز نقطه نظرات‌ خود را در راستای بهبود شرایط فنی تیم بیان کردند.

اعضای هیئت مدیره باشگاه پیکان ضمن حمایت کامل از مجتبی حسینی و همکارانش خواهان به‌کارگیری توان حداکثری از سوی کادر فنی و بازیکنان برای کسب نتایج مطلوب در 4 هفته پایانی لیگ برتر شدند.

همچنین در این جلسه مجتبی حسینی موظف شد برنامه‌های خود را در راستای تقویت و حضور پرقدرت پیکان در لیگ برتر بیست‌ودوم فوتبال تدوین و در جلسه آینده به هیئت مدیره ارائه کند.

گفتنی است؛ تیم فوتبال پیکان در هفته بیست‌وهفتم لیگ برتر روز شنبه در مشهد میهمان شهر خودرو است.

انتهای پیام/

منبع