خروج خودروهای مستقر از پایانه مرزی ماهیرود / اعزام نیروهای امدادی
خروج خودروهای مستقر از پایانه مرزی ماهیرود / اعزام نیروهای امدادی

به گزارش خبرنگار مهر، محمد محمدی ظهر شنبه در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به حادثه آتش سوزی در پایانه مرزی ماهیرود در داخل افغانستان بیان کرد: بنا بر گزارش اولیه این حادثه، با آتش گرفتن یک خودرو حامل سوخت رخ داده و به چند خودروی دیگر هم سرایت کرده است. وی با بیان اینکه […]

به گزارش خبرنگار مهر، محمد محمدی ظهر شنبه در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به حادثه آتش سوزی در پایانه مرزی ماهیرود در داخل افغانستان بیان کرد: بنا بر گزارش اولیه این حادثه، با آتش گرفتن یک خودرو حامل سوخت رخ داده و به چند خودروی دیگر هم سرایت کرده است.

وی با بیان اینکه از محل حریق تا مرز ماهیرود تقریباً فاصله زیادی وجود دارد، اظهار کرد: در حال حاضر تمام خودروهای مستقر در پایانه مرزی ماهیرود که در معرض خطر حریق بودند، از منطقه خارج شدند.

محمدی با بیان اینکه با دستور استاندار امکانات و نیروهای کمکی جهت اطفاء حریق در منطقه برای امدادرسانی اعزام شده اند، گفت: عملیات اطفای حریق در دست انجام بوده و خطری متوجه پایانه مرزی ماهیرود نیست.

فرماندار سربیشه بیان کرد: استاندار در همان دقایق اولیه به تمامی دستگاه‌های ذیربط دستور داد تا از هیچ کوششی در جهت کمک به اطفاء حریق دریغ نکنند.

این آتش سوزی امروز در میان تانکرهای ذخیره گازوئیل در گمرک ابونصر فراهی در خاک افغانستان به وقوع پیوست که بنا بر اعلام والی فراه افغانستان، برای مهار این آتش سوزی تجهیزات مورد نیاز وجود ندارد.