خروج خودروهای پلاک‌ بومی از شهرهای قرمز و نارنجی ممنوع است
خروج خودروهای پلاک‌ بومی از شهرهای قرمز و نارنجی ممنوع است

به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ احمد شیرانی رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا با اشاره به آخرین وضعیت ترافیکی مسیرهای کشور در آخرین پنجشنبه سال اظهار کرد: وضعیت ترافیک جاده‌های کشور روان و بدون مشکل است مسیر جاده شهداد نهبندان و خرم آباد پلدختر بقیه جاده‌های اصلی و مواصلاتی کشور باز است. وی ادامه داد: […]

به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ احمد شیرانی رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا با اشاره به آخرین وضعیت ترافیکی مسیرهای کشور در آخرین پنجشنبه سال اظهار کرد: وضعیت ترافیک جاده‌های کشور روان و بدون مشکل است مسیر جاده شهداد نهبندان و خرم آباد پلدختر بقیه جاده‌های اصلی و مواصلاتی کشور باز است.

وی ادامه داد: در برخی از جاده‌های کوهستانی استان‌های شمالی بارش پراکنده باران مشاهده می‌شود؛ همچنین پیش بینی و هشدار هواشناسی برای وزش باد شدید و گردوخاک برای استان‌های شمال غربی شمالی مرکزی و شمال شرقی و هرمزگان صادر شده و بروز پدیده گردوخاک و کاهش میدان دید رانندگان در جاده‌های این استان‌ها وجود دارد.

سرهنگ شیرانی تصریح کرد: برابر آخرین اطلاعیه ستاد ملی مقابله با کرونا ضمن توصیه به پرهیز از سفرهای غیر ضروری، در صورت ضرورت به سفر، سفر به شهرهای قرمز و نارنجی ممنوع و سفر به سایر شهرهای گروه زرد و آبی بلامانع است.

وی تاکید کرد: خروج خودرو با پلاک‌های بومی از شهرهای گروه قرمز و نارنجی نیز ممنوع است، محدودیت‌های تردد شبانه از ساعت ۲۱ تا ۳ بامداد کماکان در تمامی شهرهای گروه قرمز نارنجی زرد و آبی ادامه خواهد داشت.