خرید فرش ارزان بصورت اینترنتی
خرید فرش ارزان بصورت اینترنتی

برای خرید فرش ارزان بهتر است با ویژگی های مختلف انواع فرش آشنا شوید تا بتوانید بهترین فرش را انتخاب کنید. قیمت فرش ماشینی به الیاف استفاده شده، تراکم و شانه و ابعاد آن بستگی دارد و می تواند بهترین گزینه برای دکوراسیون شما محسوب شود.

برای خرید فرش ارزان بهتر است با ویژگی های مختلف انواع  فرش آشنا شوید تا بتوانید بهترین فرش را انتخاب کنید. قیمت فرش ماشینی به الیاف استفاده شده، تراکم و شانه و ابعاد آن بستگی دارد و می تواند بهترین گزینه برای دکوراسیون شما محسوب شود.

عوامل اصلی موثر بر قیمت فرش

فرش یکی از انواع محصولاتی است که برای هر سلیقه و دکوراسیونی مطابقت دارد. عوامل مختلفی در ساختار فرش دخیل هستند و قیمت و نوع هر فرش متفاوت است. شرکت فرش شادرخ کویر انواع فرش های مکانیکی ارزان قیمت را به صورت آنلاین ارائه می دهد. عواملی مانند نوع الیاف، تراکم فرش، نوع ساختار فرش و ابعاد فرش بر ارزان یا گران بودن فرش تاثیر می گذارد. در زیر هر کدام به صورت کامل توضیح داده شده است.

الیاف فرش ماشینی و دستبافت با کیفیت بالا

اگر الیاف هر محصولی از کیفیت بالایی برخوردار باشد باعث افزایش کیفیت و قیمت این محصول می شود. در مورد فرش هم همینطور است. انواع الیاف طبیعی و غیر طبیعی هم در فرش ماشینی و هم در فرش دستبافت استفاده می شود. الیاف طبیعی شامل ابریشم و پشم است که عمدتاً در فرش دستباف استفاده می شود و هزینه بالایی نیز دارد. فرش های ماشینی از مواد مختلفی مانند اکریلیک یا BCF و الیاف ابریشم مصنوعی (پلی استر) ساخته می شوند. الیاف مصنوعی مانند اکریلیک؛ پلی استر، نایلون و … به دلیل سهولت در تولید، هزینه کمتری نسبت به الیاف طبیعی دارند و قیمت تمام شده فرش ماشینی در این حالت ارزان است.

images 1658301829 1024x680 - خرید فرش ارزان بصورت اینترنتی

تراکم فرش ارزان

فرش های ماشینی دارای تراکم طولی و عرضی هستند. تراکم عرض را پرز فرش نیز می گویند، فرش می تواند 350 شانه، 500 شانه ، 700 شانه ، 1000 شانه و 1200 شانه باشد، فرش ماشینی با پرزهای کمتر ارزانتر است. هر چه تراکم طولی فرش بیشتر باشد، مقدار نخ استفاده شده در آن بیشتر می شود. تراکم های عمومی شامل 1000، 1200، 2000، 2550 و 3000 می باشد. افزایش تراکم و شانه باعث افزایش وزن و قیمت فرش ماشینی می شود. برای خرید انواع فرش ماشینی با تراکم و پرزهای مختلف می توانید به فروشگاه اینترنتی فرش شادرخ مراجعه کنید و فرش ارزان و مرغوب را با ضمانت 60 ماهه و ارسال رایگان به سراسر کشور خریداری کنید.

ابعاد فرش ماشینی

یک جنبه ساده از فرش که نیاز به توضیح زیادی ندارد اندازه و کیفیت فرش است. فرش ماشینی و دستباف در انواع سایزهای استاندارد شامل سایزهای 9 متر، 4 متر ، 6 متر ، 1.5 متر و 12 متر می باشد. البته فرش ماشینی بنا به سفارش مشتری در سایزها و ابعاد مختلف قابل تولید می باشد. البته محدودیت هایی هم وجود دارد.

قیمت فرش ماشینی ارزان

همانطور که گفته شد قیمت فرش ماشینی به عوامل مختلفی بستگی دارد که ماشینی مهمترین عامل در کاهش قیمت می باشد. قیمت فرش ماشینی ارزان در فرش شادرخ از 3 میلیون تومان شروع می شود و بالا می رود. تمامی فرش های سایت شادرخ با کیفیت و قابل شستشو می باشند. فرش ارزان‌تر لزوماً کیفیت پایین‌تری ندارد، اما ممکن است ابعاد، تراکم و پرزهای کمتری داشته باشد.

وب سایت شادرخ کویر کاشان با ارائه انواع فرش در طرح ها و رنگ های زیبا، درک مردم از خرید آنلاین را بهبود بخشیده است و به آن بهترین وب سایت فروش فرش می گویند. سایت شادرخ کویر کاشان با در نظر گرفتن سلیقه و شرایط اقتصادی مشتری اقدام به تولید و فروش با بهترین کیفیت فرش می نماید. این وب سایت دارای پشتیبانی 24 ساعته است و به شما این امکان را می دهد که در هر زمان فرش مورد نظر خود را ثبت کنید و بهترین فرش را با ضمانت 60 ماهه و ارسال رایگان به سراسر کشور تهیه کنید.